Crown Square w całości wynajęty

Crown Square w całości wynajęty

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Międzynarodowa firma doradcza Savills zakończyła proces rekomercjalizacji biurowca Crown Square. Ostatnie wolne powierzchnie w budynku wynajęły firmy Sportradar Polska i Mediaplanet. Nieruchomość zarządzana jest przez Invesco Real Estate.
Firma Sportradar Polska, która dostarcza danych m.in. na potrzeby rynku zakładów sportowych wynajęła ok. 280 m kw., a dom wydawniczy Mediaplanet blisko 200 m kw. Jeszcze w 2015 r. firma Savills, jako agent wyłączny odpowiedzialny za wynajem powierzchni biurowej w budynku Crown Square, sfinalizowała transakcje z udziałem centrum medycznego Enel-Med (ok. 1 000 m kw.) i firmy informatycznej SER Solutions (ok. 530 m kw.).
Na chwilę obecną Crown Square jest w całości wynajęty. Bardzo nas cieszy zamknięcie komercjalizacji kolejnego budynku. Nowi najemcy na pewno docenią atuty lokalizacji w granicach Centralnego Obszaru Biznesu z dostępem do linii tramwajowych i autobusowych oraz stacji metra Rondo Daszyńskiego, która znajduje się w odległości zaledwie 100 m pieszo od budynku – podsumowuje Lidia Malec, Associate w Dziale Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego, Savills. 
REKLAMA
Crown Square to budynek biurowy klasy A+ o powierzchni najmu wynoszącej ponad 16 000 m kw. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy Wola, przy ulicy Przyokopowej 31 w Warszawie. Dysponuje parkingiem podziemnym na 220 miejsc. Budynek posiada certyfikat ekologiczny BREEAM IN USE na poziomie Excellent. Wśród najemców Crown Square znajdują się również: Nike, Oracle Polska, MicroStrategy i Signal Iduna.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA