DODAJ

Firma komunikacyjna wprowadza się do biurowca Metropolitan w Warszawie

Warszawa
Firma komunikacyjna wprowadza się
Kajtman
2018-09-17 11:18:52
Polycom, producent i dostawca najnowszych rozwiązań w dziedzinie komunikacji, wynajął biuro o powierzchni 1 000 mkw. w warszawskim budynku Metropolitan. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield była odpowiedzialna za reprezentację najemcy podczas procesu poszukiwania nowego biura oraz negocjacji.

Metropolitan to jedna z ikon Warszawy. Budynek ten, zlokalizowany w prestiżowym sąsiedztwie Parku Saskiego, Teatru Narodowego oraz Hotelu Europejskiego, oferuje 38 tys. mkw. powierzchni biurowo-handlowej. Jego charakterystycznym elementem jest wewnętrzny dziedziniec z fontanną. Obiekt powstał w 2003 roku, a jego projektantem jest sir Norman Foster.

Metropolitan to jedna z wizytówek współczesnej Warszawy. Oprócz oczywistego atutu, jakim jest lokalizacja obiektu, użytkownicy biur doceniają bliskość parku Saskiego i Krakowskiego Przedmieścia, które sprzyjają organizowaniu czasu wolnego po godzinach pracy – powiedział Paweł Strzemecki, Associate, Office Agency, Cushman & Wakefield.

Polycom to amerykańska korporacja, która rozwija technologie komunikacji wideo i głosowej. Firma zatrudnia około 3 800 pracowników i osiąga roczne przychody przekraczające 1,5 miliarda dol. Firma współpracuje łącznie z około 415 000 klientami i jest to największa na świecie firma w swojej branży.

Źródło: materiały prasowe