AGFA Graphics w Oxygen Park

AGFA Graphics w Oxygen Park

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

AGFA Graphics NV Spółka Akcyjna (Oddział w Polsce) dołącza do grona najemców Oxygen Park zlokalizowanego przy ul. Jutrzenki 137a w Warszawie. Do lokalu o powierzchni ok. 1400 mkw. położonego na III piętrze budynku B nowy najemca wprowadzi się na początku października. Deweloperem obiektu jest firma Yareal Polska, wiodąca na polskim rynku w realizacji wysokojakościowych projektów biurowych.

 

– Wybierając dla naszej firmy nową lokalizację zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość oddanego nam w użytkowanie budynku i lokalu. Bardzo spodobały nam się niezwykle jasne biura z przeszkolonymi elewacjami, umożliwiającymi pracę przy świetle dziennym. Nie bez znaczenia jest także doskonała dostępność komunikacyjna z każdego miejsca w Warszawie oraz bezproblemowa i konstruktywna współpraca z przedstawicielami dewelopera, firmy Yareal – uzasadnia swój wybór Michał Śliz, Dyrektor Generalny polskiego oddziału AGFA NV.

 

Umowa z AGFA Graphics została podpisana na okres pięciu lat. Najemcę reprezentował Colliers International Poland.

 

REKLAMA

AGFA Graphics NV jest liderem w technologii prepress w Polsce, posiadającym największą na rynku ofertę materiałów eksploatacyjnych (płyty, chemia, filmy), urządzeń i oprogramowania. Funkcjonuje w ramach grupy Agfa-Gevaert N.V. z siedzibą w Mortsel pod Antwerpią w Belgii. Firma wytwarza i sprzedaje produkty dla przygotowalni offsetowej. AGFA jest również dostawcą wielkoformatowych systemów do druku UV, takich jak Anapurna oraz Jeti.

 

– Kolejny najemca w Oxygen Park to najlepszy dowód na wysoki standard tej inwestycji – mówi Eric Dapoigny, Prezes Yareal Polska. – Cieszymy się z faktu, że tak renomowana firma doceniła atuty tego obiektu: lokalizację, możliwość optymalnego zaaranżowania powierzchni oraz wysoką dostępność światła naturalnego, jakie oferuje Oxygen Park.

 

Oxygen Park jest biurowcem klasy A, który tworzą dwa sześciokondygnacyjne budynki o łącznej powierzchni najmu 18 400 mkw. Dzięki łatwej aranżacji pięter i stanowisk pracy obiekt oferuje najemcom możliwość optymalnego zagospodarowania biur z wysoką dostępnością światła naturalnego. Oxygen Park zapewnia parking podziemny na 162 miejsca, powierzchnię handlowo-usługową z restauracją oraz wewnętrzny zielony dziedziniec pomiędzy budynkami. Atutem kompleksu jest dogodna lokalizacja ułatwiająca sprawną komunikację z centrum miasta i lotniskiem im F. Chopina. Dodatkową korzyścią dla pracowników biur jest sąsiedztwo obiektów handlowych, m.in.: centrów handlowych Reduta i Blue City oraz hipermarketu Leclerc. Dbałość o komfort najemców i przyjazny środowisku charakter Oxygen Park potwierdza przyznany międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie VERY GOOD, wyznaczający najlepsze praktyki w zrównoważonym budownictwie. Projekt Oxygen Park przygotowała pracownia architektoniczna JEMS Architekci.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA