Kolejny najemca Oxygen Park

Kolejny najemca Oxygen Park

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. jest kolejnym najemcą kompleksu biurowego Oxygen Park, zlokalizowanego w warszawskich Alejach Jerozolimskich. Firma zajmie powierzchnię 1300 mkw. w budynku A, który jest obecnie wynajęty w 80%. W transakcji najmu, firma Fujitsu Technology Solutions była reprezentowana przez międzynarodową agencję doradczą Savills.

 

Umowa z Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. podpisana została na okres 5 lat. Nowy najemca wchodzi w skład globalnej Grupy Fujitsu. Jest największym europejskim dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach.


„O wyborze Oxygen Park zadecydowała doskonała lokalizacja, jak również kształt budynku, który pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej. Stylistyka zastosowana we wnętrzu budynku bardzo przypadła nam do gustu, ze względu na jej prostotę i nowoczesny charakter 
– mówi Halina Bartuzi-Niessner, Członek Zarządu Fujitsu Polska. – Dzięki dużej elastyczności i wsparciu ze strony zespołu Yareal Polska w bardzo krótkim czasie udało się nam stworzyć plan biura, który sprostał naszym wymaganiom.”

 

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. jest kolejną firmą, która doceniła atuty kompleksu biurowego firmy Yareal. Zlokalizowany w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy Oxygen Park składa się z dwóch, sześciokondygnacyjnych budynków, zrealizowanych w standardzie klasy A. Łączna oferowana powierzchnia najmu to ok. 18 400 mkw. Dla wygody użytkowników część parterową przeznaczono na powierzchnie handlowo-usługowe, w tym restaurację typu bistro z zewnętrznym tarasem na zielonym dziedzińcu pomiędzy budynkami.

 

REKLAMA

Agentem wiodącym odpowiedzialnym za wynajem powierzchni Oxygen Park jest firma Colliers International Poland. Nowego najemcę reprezentowała międzynarodowa agencja doradcza Savills.

 

Uważamy za nasz wielki sukces fakt, że firma Fujitsu, światowy lider w branży komputerowej, po raz kolejny wybrała na swoje biuro budynek zrealizowany przez Yareal. Warunkiem sukcesu było sprostanie wachlarzowi wymagań naszego najemcy, między innymi w zakresie efektywności powierzchni biurowej oraz optymalizacji kosztów związanych z relokacją do Oxygen Park. Cieszymy się zatem, że udało nam się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszego nowego najemcy” – mówi Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska.

 

Oxygen Park  posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W listopadzie ubiegłego roku został nagrodzony tytułem „ESSA Green Award” („Environmental, Social and Sustainability Award”) w konkursie „2013 CIJ Awards Poland” organizowanym przez magazyn Construction and Investment Journal.

Autorem projektu jest firma JEMS Architekci.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA