I faza biurowca Oxygen Park z pozwoleniem na użytkowanie

I faza biurowca Oxygen Park z pozwoleniem na użytkowanie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Yareal Polska, deweloper obiektu biurowego Oxygen Park przy ulicy Jutrzenki 137 w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Budowa tego nowoczesnego budynku biurowego rozpoczęła się w lipcu 2012 roku. Obecnie trwają prace budowlane drugiej fazy – budynku B, którego ukończenie planowane jest w 2013 r. Oxygen Park jest certyfikowany w systemie BREEAM.

 

Oxygen Park, składający się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu 18 300 mkw., charakteryzuje się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań architektonicznych oraz technologicznych, które przyczyniać się będą do optymalizacji kosztów eksploatacyjnych. Wysokiej jakości projekt autorstwa renomowanej pracowni architektonicznej JEMS Architekci, funkcjonalne przestrzenie, doskonałe doświetlenie światłem naturalnym oraz dogodne skomunikowanie obiektu, to tylko niektóre z elementów cechujących biurowiec.


Wierzę, że Oxygen Park stanie się nie tylko komfortowym i atrakcyjnym miejscem pracy, ale także wizytówką tej dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części miasta, jaką są Aleje Jerozolimskie – mówi Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska.

REKLAMA

 

Prestiż projektu oraz profesjonalizm dewelopera doceniły firmy poszukujące biura w najwyższym standardzie. Pierwszym najemcą jest firma Merck, z którą deweloper podpisał umowę najmu typu pre-let, jeszcze w trakcie trwania realizacji projektu. Najemca wprowadził się już do budynku. Obecnie finalizowane są kolejne umowy najmu.

 

W obiekcie znajduje się biuro pokazowe, prezentujące możliwości aranżacyjne oraz rozwiązania pozwalające na stworzenie efektywnego i przyjaznego środowiska pracy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA