Oxygen Park z nowym najemcą

Oxygen Park z nowym najemcą

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Do grona najemców Oxygen Park zlokalizowanego w Al. Jerozolimskich dołączyła firma Lionbridge Poland sp. z o.o., która zajmie powierzchnię około 1600 mkw. Biura spółki zlokalizowane będą na 1 piętrze w budynku A, który w chwili obecnej jest wynajęty w 65%.

 

Lionbridge świadczy usługi z zakresu tłumaczenia, marketingu internetowego, globalnego zarządzania treścią oraz testowania oprogramowania, zapewniając przy tym spójność marki, dostosowanie do lokalnych rynków oraz dostępność rozwiązań technicznych na każdym etapie relacji z klientem. Lionbridge działa w 26 krajach, wspomagając rozwój ponad 800 światowych marek należących do czołowych przedsiębiorstw na świecie. Warszawski oddział firmy zatrudnia ponad 500 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 

Agentem wiodącym odpowiedzialnym za wynajem Oxygen Park jest Colliers International Poland. Nowego najemcę reprezentowała firma Jones Lang LaSalle.


„Nasz klient, firma Lionbridge poszukiwał nowoczesnej powierzchni biurowej, w sprawdzonej lokalizacji. Położony przy Al. Jerozolimskich Oxygen Park, zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie pracy i mogący pochwalić się certyfikatem BREEAM znakomicie wpisuje się w to zapotrzebowanie”
 – Anna Krześniak, Starszy Konsultant w dziale Reprezentacji Jones Lang LaSalle – agenta najmu reprezentującego najemcę.

 

REKLAMA

Oxygen Park zaprojektowany został zgodnie ze strategią i standardami firmy Yareal, która specjalizuje się w realizacji wysokiej jakości powierzchni biurowej, w strategicznych lokalizacjach oraz w skali przyjaznej dla przyszłych użytkowników.


Nowoczesny obiekt biurowy oferuje ok. 18 400 mkw. powierzchni najmu w standardzie klasy A, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy, przy al. Jerozolimskich. Obiekt składa się z dwóch, sześciokondygnacyjnych budynków, których część parterową przeznaczono na powierzchnie handlowo-usługowe, takie jak restauracja dla najemców budynku oraz kiosk.

 

„Lokalizacja i kameralność to nie jedyne atuty Oxygen Park. Naszym najemcom oferujemy także wartość dodaną w postaci przyjaznych środowisku rozwiązań podnoszących komfort pracy oraz bezpośrednio wpływających na obniżenie kosztów użytkowania budynku” – mówi Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska.

 

Oxygen Park  posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W listopadzie br. został nagrodzony tytułem „ESSA Green Award” („Environmental, Social and Sustainability Award”) w konkursie „2013 CIJ Awards Poland” organizowanym przez magazyn Construction and Investment Journal. Autorem projektu jest firma JEMS Architekci.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA