[Warszawa] Green Caffè Nero powiększyła lokal w Metropolitanie

[Warszawa] Green Caffè Nero powiększyła lokal w Metropolitanie

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Popularna kawiarnia Green Caffè Nero przedłużyła do 2024 roku umowę najmu w budynku Metropolitan przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Lokal został powiększony i wyremontowany. Kawiarnia zajmuje obecnie ponad 100 mkw. W transakcji doradzała firma Cushman & Wakefield.

 

Kawiarnia Green Caffè Nero mieści się na parterze biurowca Metropolitan, od strony wewnętrznego dziedzińca. Wiosną otwierany jest tu ogródek z widokiem na podświetlaną fontannę. Kawiarnia została otwarta w 2011 roku. Lokal zajmował dotychczas 61 mkw., nowa umowa została podpisana na ponad 100 mkw. Obecnie marka Green Caffè Nero ma w Warszawie 28 kawiarni.

 

Metropolitan zlokalizowany jest przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Zbudowany w 2003 r. według projektu Sir Normana Fostera budynek otrzymał wiele prestiżowych nagród (m.in. Najlepszy Budynek Biurowy na targach MIPIM w Cannes, Nagroda Królewskiego Brytyjskiego Instytutu Architektów „RIBA Worldwide Award”). Obiekt wybudowała firma Hines. Metropolitan dysponuje 38 tys. mkw. powierzchni najmu.

 

– „Cieszymy się, że Metropolitan okazał się idealnym miejscem dla Green Caffè Nero. Rozbudowa kawiarni to odpowiedź na ogromną popularność tego miejsca” – mówi Soren Rodian Olsen, dyrektor ds. inwestycji w nieruchomości biurowe i przemysłowo-magazynowe w Grupie Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA