Kawiarnia dołącza do najemców Bobrowieckiej 8 w Warszawieźródło: Materiały inwestora

Kawiarnia dołącza do najemców Bobrowieckiej 8 w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Sieć kawiarni Green Caffè Nero dołączyła do najemców biurowca Bobrowiecka 8. Lokal uzupełni ofertę gastronomiczną w budynku oraz rozszerzy wachlarz usług dostępnych w kompleksie Bobrowiecka, podwyższając tym samym komfort życia i pracy jego pracowników oraz okolicznych mieszkańców. Kawiarnia będzie zlokalizowana na parterze biurowca w narożnym lokalu od strony ul. Bobrowieckiej i budynku Bobrowiecka 6. Green Caffè Nero zostanie otwarta pod koniec drugiego kwartału 2018 roku. 
Pozyskanie sieci Green Caffè Nero jako naszego najemcy to kolejny krok w stronę uzupełnienia oferty usługowej biurowca Bobrowiecka 8. Kawiarnia dzięki doskonałej lokalizacji będzie dostępna nie tylko dla pracowników biur Bobrowieckiej 8 i 6, ale także dla gości z zewnątrz, tworząc idealne miejsce spotkań – mówi Dariusz Sokołowski, prezes zarządu Spectra Development. 
Green Caffè Nero ma obecnie 60 lokali w Polsce. Firma przykłada dużą uwagę do każdej nowej lokalizacji, nieustannie poszukując nietuzinkowych miejsc przy głównych ulicach miast, starych kamienicach z bogatą historią, w centrach handlowych oraz prestiżowych budynkach biurowych, za każdym razem pragnąc wpisywać się i podkreślać wyjątkowy charakter najbliższego otoczenia nowo otwartej kawiarni. 
Cieszymy się z możliwości otwarcia naszej kawiarni w tej części Warszawy. Tutaj nas jeszcze nie było. Chcemy, żeby dla pobliskich mieszkańców Mokotowa i pracowników biur Bobrowieckiej 8 nasza kawiarnia stała się "ich miejscem" w okolicy, przyjaznym punktem spotkań czy odpoczynku przy dobrej kawie i domowych wypiekach – mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.
Uważam, że otwarcie kawiarni Green Caffè Nero przy ulicy Bobrowieckiej będzie strzałem w dziesiątkę, gdyż doskonale wpisuje się w oczekiwania okolicznych mieszkańców oraz pracowników pobliskich biur. Decyzja najemcy wskazuje również na ogromny potencjał tego miejsca, które rozwija się w coraz szybszym tempie – mówi Karolina Nitowska, ekspert z Działu Powierzchni Handlowych Colliers International – firmy, która od lat wspomaga rozwój Green Caffè Nero, pozyskując nowe lokalizacje i koordynując proces negocjacji umów najmu.
Budynek Bobrowiecka 8 oferuje ponad 25 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej i usługowej.
REKLAMA
– Poza przestrzenią pod lokale gastronomiczne, które doskonale sprawdzają się biurowcach, w budynku Bobrowiecka 8 przewidzieliśmy także powierzchnię pod klub fitness oraz inne punkty usługowe, jak np. klinika – dodaje Dariusz Sokołowski. We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w budynku Bobrowiecka 8 prezentowana jest twórczość współczesnych polskich artystów, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń. Biurowiec klasy A powstał w doskonałej lokalizacji na Dolnym Mokotowie tuż przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego, co gwarantuje dogodne połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Inwestycję Spectra Development wyróżnia ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne gwarantujące najwyższy komfort pracy. 
Budynek jest częścią zespołu urbanistycznego – kompleksu Bobrowiecka, w skład którego wchodzą dodatkowo biurowiec Bobrowiecka 6 oraz apartamentowiec Bobrowiecka 10. Kompleks charakteryzuje szeroki wachlarz usług, który istotnie wpłynął na atrakcyjność dzielnicy dla jej użytkowników i mieszkańców. W budynkach przy Bobrowieckiej znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie. W niedalekiej okolicy znajdują się także pralnia oraz studio stylizacji paznokci.
Bobrowiecka 8 powstała zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM. Deweloperem inwestycji jest Spectra Development, natomiast generalnym wykonawcą firma Hochtief Polska. Agencja CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku. 
Wszystkie budynki w ramach kompleksu Bobrowiecka zaprojektowała pracownia JEMS Architekci.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA