Hotel Bristol, A Luxury Collection sprzedany

Hotel Bristol, A Luxury Collection sprzedany

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Międzynarodowe konsorcjum inwestorów kupuje jeden z najsłynniejszych budynków w Warszawie.


Jones Lang LaSalle Hotels & Hospitality Group ma przyjemność poinformować, że Hotel Bristol w Warszawie, należący do prestiżowej grupy The Luxury Collection, skupiającej najpiękniejsze i najbardziej ekskluzywne hotele na świecie, został sprzedany konsorcjum międzynarodowych inwestorów prywatnych.

REKLAMA


Christoph Härle, CEO Continental Europe, Jones Lang LaSalle Hotels & Hospitality Group
, skomentował: “Transakcja sprzedaży Hotelu Bristol w Warszawie jest potwierdzeniem bardzo dużego zainteresowania inwestorów obiektami hotelowymi w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że stabilna sytuacja gospodarcza kraju będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi rynku inwestycyjnego w Polsce”.

Słynny, zabytkowy Hotel Bristol zlokalizowany jest w samym sercu w Warszawy, przy Krakowskim Przedmieściu, w sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego i kilka minut spacerem od popularnego wśród turystów Starego Miasta. Na początku roku zakończył się kosztujący 13 milionów euro generalny remont obiektu. Prace renowacyjne objęły 206 pokojów i apartamentów oraz tzw. części wspólne, czyli m.in. lobby, restaurację Marconi, Bar Kolumnowy, Salon Słowacki, korytarze oraz basen i część fitness. Głównym założeniem przedsięwzięcia był powrót do historycznych korzeni obiektu z początku XX wieku. Po zakończeniu rozległego remontu Hotel Bristol dołączył do grupy The Luxury Collection, zrzeszającej najlepsze i najbardziej prestiżowe hotele na całym świecie. Prace renowacyjne nadzorował zespół ekspertów ds. zarządzania projektami z ramienia Jones Lang LaSalle.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA