Mokotowska Szpilka pnie się w górę

Mokotowska Szpilka pnie się w górę

Warszawa
nota bene
REKLAMA
Ulica Woronicza na Mokotowie jest doskonale rozpoznawalnym miejscem stolicy. W czwartym kwartale 2018 roku u zbiegu Woronicza i Modzelewskiego do użytku zostanie oddana Mokotowska Szpilka, 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z 25 przestronnymi i dobrze rozplanowanymi mieszkaniami.
Mokotów to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic stolicy. Jej intensywny rozwój zapewnił sąsiedztwo niezbędnej infrastruktury. Swobodny dostęp do przychodni, żłobków, przedszkoli, szkół każdego stopnia, sklepów i restauracji – podkreśla charakter przyjaznej dzielnicy. Niedaleka galeria handlowa mieści nie tylko sklepy, ale kino i bogatą sieć usług.
Lokalizacja Mokotowskiej Szpilki w połączeniu z prestiżem zamieszkania na Mokotowie docenią wszyscy, którzy aktywnie włączają się w puls życia miasta. Przede wszystkim zwraca uwagę doskonałe skomunikowanie z resztą stolicy. Tuż obok znajduje się stacja metra Wiebrzno oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Arterie komunikacyjne i sieć ulic pozwalają na sprawny dojazd samochodem do ścisłego centrum. Tylko kilka minut jazdy dzieli budynek od autostradowej obwodnicy Warszawy.
Zieloną dzielnicę kształtują dwa obszerne parki: Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Arkadia z zabytkową Królikarnią oraz park Dreszera z atrakcyjnymi terenami spacerowymi. Warto wspomnieć też o kilometrach ścieżek rowerowych. W bezpośredniej bliskości Mokotowskiej Szpilki mieści się kompleks sportowy Centrum Warszawianka, fan park dla dzieci i park wodny. Tak szerokie możliwości zachęcają do rodzinnego i indywidualnego uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu.
REKLAMA
Mokotowska Szpilka płynnie wpisuje się w przestrzeń, elewacją nawiązując do otaczających go budynków. Doskonałe wygląd i położenie harmonizują z mieszkaniami dedykowanymi osobom, ceniącym miejski styl życia w połączeniu z gwarancją komfortu. Zróżnicowana oferta (metraż od 39 do 107 mkw.) została dostosowana do różnorodnych potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców. Będą tu dwupoziomowe apartamenty z tarasami, trzypokojowe mieszkania z dwoma sypialniami i dwupokojowe z aneksem kuchennym.
Lokale oferowane są w deweloperskim standardzie wykończenia, wykonane z należytą starannością z bardzo dobrych materiałów i dbałością o detale. Wszystkie zostaną przystosowane do zainstalowania klimatyzacji. W każdym przypadku funkcjonalny układ pomieszczeń gwarantuje pełną swobodę aranżacji wnętrz i z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Podziemna hala garażowa zapewni pełną niezależność od warunków pogodowych panujących na zewnątrz, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadba stały, 24 godzinny monitoring.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA