Pierwsi najemcy wprowadzili się do EQlibriumfot. BrandLab_01

Pierwsi najemcy wprowadzili się do EQlibrium

Warszawa
REKLAMA
Do budynku EQlibrium wprowadzili się pierwsi najemcy, a powierzchnie biurowe są w 100% wynajęte.
Budynek zlokalizowany jest u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic biurowych w stolicy. EQlibrium jest pierwszym projektem biurowym realizowanym przez Grupę Waryński.
Nowoczesny biurowiec oferuje łącznie ok. 10 500 mkw. powierzchni i 113 miejsc parkingowych. Biurowiec EQlibrium będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie very good, a do jego atutów zalicza się uchylne okna, bardzo dobre doświetlenie powierzchni oraz bliskość różnorodnych punktów handlowo-usługowych.
Do budynku wprowadzili się już pierwsi najemcy – Krimarg Sulutions i SGS Polska, a Fitness24Seven już działa.
REKLAMA
W kolejnych miesiącach wprowadzi się największy najemca, czyli PGNiG Obrót Detaliczny oraz Grupa Waryński. W maju swoje nowe biura otworzy spółka Optibuy.
Powierzchnie biurowe w EQlibrium posiadają standard klasy A, zapewniając najwyższy komfort pracy. Efektywny układ pięter pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej oraz dowolną aranżację powierzchni, zgodnie z potrzebami najemcy. Ponadto, budynek wyposażony jest w sześć szybkobieżnych wind. Nowoczesna szklana fasada obiektu nadaje budynkowi dynamiczny i nowoczesny charakter.
Wyłącznym agentem obiektu jest firma JLL.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA