EQlibrium z kolejnym najemcą!

EQlibrium z kolejnym najemcą!

Warszawa
REKLAMA
Do grona najemców nowoczesnego biurowca EQlibrium, realizowanego przez Grupę Waryński przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, dołączył Holding Firm Krimarg, specjalizujący się w dystrybucji i serwisie komercyjnych urządzeń chłodniczych typu „plug in” oraz w dostarczaniu wysokiej jakości części metalowych do ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych. Biurowiec EQlibrium będzie gotowy na przyjęcie najemców w styczniu 2017 r.
Biurowiec EQlibrium zyskał kolejnego najemcę. Do firm, które doceniły doskonałą lokalizację oraz liczne atuty obiektu powstającego na warszawskiej Woli dołączył Holding Firm Krimarg, w skład którego wchodzi m.in. firma Krimark Solutions – czołowy dostawca części metalowych do ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych, współpracujący z fabrykami tak renomowanych marek, jak Massey Ferguson, Challenger, Laverda, na rynku europejskim. Obok siedziby Holdingu Firm Krimarg, która zostanie zlokalizowana na 6. piętrze budynku, w EQlibrium znajdą się również m.in. biura firmy kontrolingowej SGS Polska, atrakcyjna przestrzeń handlowo-usługowa, którą zagospodarują sieć siłowni Fitness 24 Seven oraz przedszkole „Ala ma kota”.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że równocześnie z dynamicznymi postępami w budowie biurowca EQlibrium, możemy pochwalić się podpisaniem kolejnej umowy najmu. Od samego początku, naszą ofertę adresujemy do dynamicznie rozwijających się firm, które poszukują kreatywnych przestrzeni w doskonałej lokalizacji, idealnych do rozwijania swojego biznesu. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że jednym z naszych najemców został Holding Firm Krimarg, który poprzez stale rozbudowywany zakres działalności oraz współpracę z renomowanymi markami, należy do liderów w swoich branżach – powiedział Jarosław Jankowski, Członek Zarządu, Waryński S.A. Grupa Holdingowa.
REKLAMA
W obiekcie powstającym u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli zakończono już prace konstrukcyjne. Obecnie realizowane są zaawansowane prace instalacyjne i murowe oraz przygotowywana jest unikatowa elewacja. W nowoczesnym biurowcu, składającym się z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej, znajdzie się łącznie  10 500 m kw. powierzchni komercyjnej w standardzie klasy A oraz dwie kondygnacje podziemne ze 113 miejscami parkingowymi. EQlibrium będzie posiadał również certyfikat BREEAM na poziomie very good.
Autorem projektu biurowca EQlibrium jest renomowana pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Obiekt realizowany przez Grupę Waryński będzie gotowy na przyjęcie najemców w styczniu 2017 r.
 O Grupie WaryńskiGrupa Waryński to nowoczesna i dynamiczna grupa kapitałowa z bogatą tradycją. Kluczowym obszarem działalności Grupy jest aktywność na rynku deweloperskim oraz intensywne budowanie pozycji marki na rynku nieruchomości. Obecnie, Grupa Waryński będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich prowadzi trzy inwestycje na warszawskiej Woli – inwestycję biurową EQlibrium przy ul. Jana Kazimierza oraz dwa niezależne projekty mieszkaniowe realizowane z partnerami – Stację Kazimierz z firmą Polnord oraz Miasto Wola ze spółką Dantex. W skład Holdingu wchodzą spółki powołane w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych i biurowych oraz kontynuująca tradycję marki w sektorze maszyn budowlanych, spółka Waryński Trade Sp. z o.o. Głównym akcjonariuszem Waryński S.A. Grupa Holdingowa jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA