[Warszawa] EQlibrium – powierzchnia biurowa w pełni skomercjalizowana!

[Warszawa] EQlibrium – powierzchnia biurowa w pełni skomercjalizowana!

BrandLab_01
REKLAMA
Na miesiąc przed planowanym uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie biurowca EQlibrium, Grupa Waryński zakończyła komercjalizację powierzchni biurowej obiektu. W nowoczesnym biurowcu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli będą mieściły się siedziby m.in. PGNiG Obrót Detaliczny, SGS Polska Sp. z o.o., OptiBuy Sp. z o.o. i Holdingu Firm Krimarg. Pierwsi najemcy wprowadzą się do budynku już w styczniu 2017 r.
EQlibrium jest pierwszym projektem biurowym realizowanym przez Grupę Waryński. Nowoczesny biurowiec, składający się z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej, oferuje łącznie ok. 10 500 m kw. powierzchni komercyjnej brutto (9 549 m kw. powierzchni biurowej i 870 m kw. powierzchni handlowo-usługowej) w standardzie klasy A oraz dwie kondygnacje garażu podziemnego ze 113 miejscami parkingowymi. W budynku trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe i aranżacyjne, związane z przygotowaniem poszczególnych powierzchni najmu. Grupa Waryński i generalny wykonawca inwestycji – Budimex do końca grudnia br. planują zakończyć wszelkie prace i uzyskać prawomocne pozwolenie na użytkowanie obiektu.
– Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia realizacji naszego pierwszego projektu biurowego. Dzięki wytężonej pracy całego Zespołu Grupy Waryński oraz doskonałej kooperacji z firmą Budimex i pozostałymi Partnerami jest to wzorcowo prowadzona inwestycja – zarówno w zakresie tempa prac budowlanych, jak i komercjalizacji dostępnej powierzchni. Dzięki konsekwentnie wdrażanej strategii komercjalizacji, już na miesiąc przed oddaniem budynku do użytkowania możemy pochwalić się 100 proc. poziomem wynajmu powierzchni biurowej. Warto zaznaczyć, że jest to obecnie niemal niespotykana sytuacja na rynku. Dodatkowym powodem do dumy jest fakt, że zaufały nam renomowane firmy, które wybrały EQlibrium spośród wielu konkurencyjnych ofert. Jesteśmy przekonani, że wysoki standard przygotowanych powierzchni oraz ich funkcjonalność sprawią, iż nasi najemcy będą bardzo zadowoleni z komfortu pracy – powiedział Mirosław Łoziński, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.
Dominującym najemcą biurowca EQlibrium została firma PGNiG Obrót Detaliczny – lider rynku sprzedaży gazu w Polsce i jedna ze strategicznych spółek Skarbu Państwa. W budynku przy zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli znajdą się także biura firmy kontrolingowej SGS Polska Sp. z o.o., czołowego dystrybutora komercyjnych urządzeń chłodniczych i części metalowych do maszyn rolniczych – Holdingu Firm Krimarg oraz spółki OptiBuy Sp. z o.o., dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej działającej w obszarze zarządzania zakupami, optymalizacji wydatków i wdrażania systemów IT oraz Global Sourcingu. Biurowiec EQlibrium będzie również nową siedzibą Waryński S.A. Grupa Holdingowa.
Równolegle z komercjalizacją przestrzeni biurowej, Grupa Waryński prowadzi również intensywne rozmowy z najemcami powierzchni handlowo-usługowych obiektu. Atrakcyjną przestrzeń na parterze budynku zagospodaruje m.in. sieć siłowni Fitness 24 Seven.
Biurowiec EQlibrium będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie very good. Wśród licznych atutów inwestycji znajdują się m.in. rzadko spotykane w biurowcach uchylne okna, bardzo dobre doświetlenie powierzchni najmu oraz bliskość różnorodnych punktów handlowo-usługowych. Co niezwykle istotne, EQlibrium to również doskonała lokalizacja, gwarantująca bezpośredni dostęp do kluczowych arterii komunikacyjnych, w tym obwodnicy Warszawy, autostrady A2, tras S2, S7 i S8 oraz szybkie połączenie komunikacyjne z każdą z dzielnic stolicy m.in. dzięki bliskości środków transportu publicznego. Inwestor nie zapomniał również o osobach dojeżdżających do pracy na rowerach. Z myślą o nich przygotowano zadaszony parking i szatnie, wyposażone w prysznice.
Autorem projektu biurowca EQlibrium jest renomowana pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Obiekt zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Jana Kazimierza i Ordona przyjmie pierwszych najemców już na początku stycznia 2017 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA