Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie

Rekordowa sprzedaż mieszkań LC Corp w Warszawie

Warszawa
REKLAMA

Inwestycja Osiedle na Woli, realizowana w Warszawie przez spółkę LC Corp, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Od uruchomienia sprzedaży w marcu br. już blisko ¾ z dostępnych mieszkań znalazło nabywców. Uwzględniając pozytywną reakcję rynku, Spółka podjęła decyzję o przyspieszeniu rozpoczęcia II etapu budowy inwestycji.


Osiedle na Woli powstaje przy ul. Sowińskiego, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. I etap inwestycji obejmuje dwa siedmiopiętrowe budynki, tworzące nowoczesny kompleks mieszkalny. W ramach realizowanego etapu powstaje łącznie 191 mieszkań o najpopularniejszych metrażach od 28 do 91 m2. Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, największą pulę mieszkań stanowią lokale 2- i 3-pokojowe.


Wszystkie mieszkania położone na parterze mają wydzielone ogródki. Pozostałe lokale są wyposażone w balkony lub loggie. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz naziemne miejsca parkingowe. Infrastrukturę kompleksu uzupełnią dwa lokale usługowe, usytuowane na parterze budynku, u zbiegu ulic Człuchowskiej i Sowińskiego. Dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców inwestycja będzie zamknięta i strzeżona.

REKLAMA


Kompleks mieszkalny na Woli cieszy się dużym zainteresowaniem. Od wiosny spółka sprzedała 140 mieszkań, z czego aż 70 z nich znalazło nabywców w ciągu trzech ostatnich miesięcy.

W odpowiedzi na oczekiwania rynku, Spółka LC Corp podjęła decyzję o uruchomieniu prac nad II etapem inwestycji. Zakończenie II etapu budowy ma nastąpić w IV kw. 2015 roku.

Osiedle na Woli to kolejna inwestycja LC Corp, realizowana w Warszawie. W październiku br. spółka oddała do użytku najemców nowoczesny kompleks biurowy Wola Center, zlokalizowany przy ul. Przyokopowej 33.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA