Szwedzka 43 nową inwestycją

Szwedzka 43 nową inwestycją

Warszawa
REKLAMA
Kojarząca się ze starymi kamienicami i opuszczonymi fabrykami warszawska Praga Północ już od dłuższego czasu przechodzi gruntowne przemiany, a kolejne inwestycje wpływają na transformację w przestrzeni dzielnicy. Nową inwestycją będzie także Szwedzka 43.
To nowy budynek mieszkalny Grupy Kapitałowej SP Invest, która w branży deweloperskiej działa od 2005 roku. Obecnie swoje główne inwestycje ma zlokalizowane po prawej stronie Warszawy, a zatem na Pradze i Wawrze. SP Invest posiada wieloletnie doświadczenie i zapewnia wysoki poziom realizacji zarówno pod względem budowlanym jak i formalno-prawnym. W swojej ofercie ma już mieszkania w budynkach na Czapelskiej 26, Igańskiej 19 i Bursztynowej 14.
Prace nad Szwedzka 43 rozpoczną się w III kwartale 2014 roku. Głównym założeniem jest stworzenie miejsca, które będzie idealnym zestawieniem tradycji związanej z warszawską Pragą oraz nowoczesności i innowacyjności. Budynek o bryle podzielonej na dwie części, cztero- i ośmiokondygnacyjną, pomieści lokale 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 35 m2 do 89 m2.
REKLAMA
Mieszkania jednopokojowe znajdujące się przy Szwedzkiej 43 dedykowane są przede wszystkim studentom, którzy w młodym wieku mogą znaleźć własny kąt i stworzyć idealną dla siebie przestrzeń do działania. Świetnym miejscem dla par mogą być mieszkania z dwoma pokojami. Wspólny „azyl” tworzyłby obszar spokoju, do którego każdy po ciężkim dniu chciałby wrócić. Co z kolei, gdy pojawią się dzieci? Taką sytuację rozwiązać mogą trzy pokoje, które zagwarantują specjalne miejsce dla pociech, a także wyciszenie dla rodziców.
Historia i tradycja to nieodłączny element północnej części warszawskiej Pragi. Dynamiczne przemiany sprawiły, że praska architektura staje się coraz bardziej urozmaicona. Do 2018 roku przeprowadzone zostaną kolejne ważne zmiany. W planach jest między innymi dołączenie drugiej linii metra, która jeszcze bardziej usprawni komunikację do centrum miasta i ułatwi dostęp do najważniejszych miejsc stolicy. Stacja „Szwedzka” ma być właśnie pierwszym przystankiem II linii za Dworcem Wileńskim. Wszystkie te aspekty sprawiają, że mieszkanie w tej dzielnicy Warszawy staje się bardzo dobrą inwestycją w przyszłość.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA