[Warszawa] SP Invest z nową inwestycją

[Warszawa] SP Invest z nową inwestycją

REKLAMA

– Już niebawem rozpoczniemy prace nad nowym budynkiem mieszkalnym, który zlokalizowany będzie przy ulicy Szwedzkiej. Główne jego założenia – tradycja i historia Pragi oraz nowoczesność i innowacyjność – mówi Paweł Putkowski prezes Grupy Kapitałowej SP Invest.

 

Warszawska Praga Północ już od dłuższego czasu przechodzi stałe zmiany, co powoduje, że nie kojarzy się już tylko ze starymi kamienicami i opuszczonymi fabrykami. Duży wpływ na to mają kolejne inwestycje, które oddziałują na transformację w przestrzeni dzielnicy. Nie sposób już zliczyć otworzonych tutaj galerii sztuki, restauracji, klubów i teatrów. Nową inwestycją w samym sercu Pragi ma być między innymi Szwedzka 43.

 

To nowy budynek mieszkalny Grupy Kapitałowej SP Invest, która w branży deweloperskiej działa od 2005 roku. Prace nad Szwedzką 43 rozpoczną się w III kwartale 2014 roku. O nowej inwestycji rozmawialiśmy z prezesem Grupy Kapitałowej SP Invest Pawłem Putkowski.

 

Grupa Kapitałowa SP Invest działa na rynku deweloperskim od kilku lat. Na waszym koncie są już różne ciekawe inwestycje.

 

– Działalność deweloperską prowadzimy od 2005 roku, zatem mamy już za sobą dziesięć lat doświadczenia i nauki. Przez te wszystkie lata wypracowaliśmy wysoki poziom realizacji inwestycji i naszym klientom proponujemy nie tylko wysokie standardy budowlane, ale także formalno-prawne. Możemy pochwalić się kilkoma inwestycjami między innymi budynkami przy Czapelskiej 26, Igańskiej 19 i Bursztynowej 14.

 

Cały czas myślicie jednak o kolejnych inwestycjach, a jedna z nich już niebawem zacznie być realizowana w północnej części warszawskiej Pragi.

 

– Już w niedługim czasie rozpoczniemy prace nad nowym budynkiem mieszkalnym, zlokalizowanym przy ulicy Szwedzkiej. Głównym naszym założeniem jest stworzenie miejsca, które będzie w sobie połączeniem tradycji dzielnicy, czyli Pragi Północ oraz nowoczesnośći i innowacyjności. Praga przechodzi stałe zmiany, a my ten rozwój chcemy jeszcze bardziej podkreślić. Mam nadzieję, że ta inwestycja idealnie wpasuje się w charakter okolicy.

 

Jakie mieszkania zostaną zaproponowane potencjalnym klientom?

 

– W ofercie Szwedzkiej 43 znajdą się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe, do których nowi mieszkańcy wprowadzą się tuż po zakończeniu budowy przewidzianej na I kwartał 2016 roku. Zaproponujemy szeroką gamę mieszkań, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć idealny kąt dla siebie, niezależnie od wieku, sytuacji rodzinnej, czy materialnej. Dla wielu osób i rodzin może to być zatem idealne mieszkanie na start.

 

Umiejscowienie waszej nowej inwestycji nie jest jednak przypadkowe?

 

– Oczywiście, że nie. Można powiedzieć, że szczególnie upodobaliśmy sobie prawą stronę Warszawy, a zatem dzielnice Praga i Wawer. Właśnie tam zlokalizowane są nasze inwestycje, w tym Szwedzka 43. Dużym atutem jest sprawna komunikacja z centrum miasta, a nie możemy zapomnieć, że do 2018 roku północna Praga ma przejść kolejne ważne przemiany. W planach jest między innymi dołączenie drugiej linii metra, które jeszcze bardziej ułatwi dostęp do najważniejszych miejsc stolicy. Według założeń stacja „Szwedzka” ma być pierwszym przystankiem II linii za Dworcem Wileńskim.  Wszystkie te aspekty sprawiają, że mieszkanie w tej dzielnicy Warszawy to naprawdę bardzo dobra inwestycja na przyszłość.

 

Sporym walorem jest również bliskość zieleni, zlokalizowanej chociażby wzdłuż Wisły.

 

– Za Pragą przemawia naprawdę wiele zalet. Kolejną z nich jest oczywiście wspomniany dostęp do zieleni. Daje on nie tylko możliwość rekreacji dla aktywnych, ale także ucieczki dla szukających chwili wytchnienia w wielkim mieście.

 

Dla potencjalnych klientów macie już pierwsze propozycje.

 

– Prace przy Szwedzkiej 43 zakończą się dopiero w 2016 roku, ale my już od początku chcemy zaprezentować wszelkie zalety tego miejsca. Przygotowaliśmy zatem specjalną promocję. Każdy kto do końca września kupi jedno z dziesięciu wybranych przez SP Invest mieszkań zlokalizowanych przy Szwedzkiej 43, dostanie w prezencie miejsce postojowe dla samochodu. Promocyjna będzie również cena tych mieszkań za m2 i wyniesie 6 500 złotych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań. Wierzę, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

 

Historia i tradycja to nieodłączny element północnej części Pragi, będącej jedną z niewielu warszawskich dzielnic, w której zachował się dawny, autentyczny klimat. Od kilku lat obserwujemy jednak duże zmiany zachodzące w wizerunku dzielnicy. Nowi mieszkańcy oraz kolejni przedsiębiorcy dodają świeżości i zmieniają lokalny charakter. Co jeszcze może wpływać na transformację tej części Pragi? Ośrodek artystyczny Fabryka Trzciny, centrum handlowe Warszawa Wileńska, czy Kino Praha to tylko kilka z przykładów. Kolejnym atutem jest doskonałe położenie, czy bliskość graniczącego przez Wisłę Starego Miasta. Oryginalne kamienice z okresu XIX i XX wieku oraz zabudowa przemysłowa sprawiają, że Praga ma szansę dorównać prestiżowym dzielnicom znanych metropolii Europy.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wkrótce otwarcie hotelu Diament Plaza w centrum Katowic [WIZUALIZACJE]
W samym centrum Katowic jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy hotel Diament Plaza z 135 pokojami,...
Amerykański BNY Mellon zwiększa zatrudnienie w swoim centrum we Wrocławiu
Amerykańska firma BNY Mellon będąca międzynarodowym liderem w dziedzinie zarządzania inwestycjami i...
Nexity wystartowało ze sprzedażą nowego etapu osiedla City Vibe w Krakowie [WIZUALIZACJE]
Rozpoczęła się sprzedaż II etapu pierwszej w Krakowie inwestycji Nexity Polska – City Vibe przy...
We Wrocławiu trwa rewitalizacja linii kolejowej w kierunku Sobótki i Świdnicy [FILM + ZDJĘCIA]
PKP Polskie Linie Kolejowe realizują za blisko 200 mln zł rewitalizację linii kolejowej z Wrocławia...
Amerykański koncern Gates zwiększa zatrudnienie w swojej fabryce w Legnicy
Jeden z liderów na rynku w produkcji zaawansowanych technologicznie pasków gumowych i przewodów, któ...
Develia rozpoczęła we Wrocławiu budowę osiedla Kaskady Różanki [WIZUALIZACJE]
Develia rozpoczęła przedsprzedaż lokali w inwestycji Kaskady Różanki przy ulicy Chorwackiej. De...
Gdańsk: Uni-logistics pierwszym najemcą w Panattoni Park Tricity East VI
Spółka Uni-logistics, specjalizująca się w spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej i transporcie dro...
Pierwszy pociąg hybrydowy szykuje się do podróży po Dolnym Śląsku
Pierwszy z sześciu pociągów hybrydowych zamówionych przez Koleje Dolnośląskie dotarł do legnickiej b...
Pod Warszawą powstanie 60 market OBI w Polsce
W aglomeracji warszawskiej ruszyła budowa piątego marketu sieci OBI. Będzie to jednocześnie 60 sklep...
Francuski potentat z branży logistycznej GEFCO rozwija swoje dwa centra pod Wrocławiem
Kolejna wielka i znana międzynarodowa firma stawia na Aglomerację Wrocławską i inwestuje w rozwój. F...