Warszawa: Strefa Bielany – Kompania Domowa ruszyła z budową dziesiątek mieszkań źródło: materiały inwestora

Warszawa: Strefa Bielany – Kompania Domowa ruszyła z budową dziesiątek mieszkań

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper odda do użytku nową inwestycję w przyszłym roku. Realizuje przy ulicy zbiegu ulic Kaliszówka i Sokratesa siedmiopiętrowy budynek wielorodzinny. Powierzchnie największych z 56 dostępnych lokali sięgną 70 metrów kwadratowych.
Kompania Domowa Sp. z o.o. rozpoczęła w grudniu budowę przy ul. Kaliszówka na warszawskich Bielanach. Zakończenie prac i przekazanie kluczy mieszkańcom wyznaczyła na lato 2021 roku. Prowadzi już sprzedaż inwestycji.
Strefa Bielany to projekt inspirowany charakterystycznymi obiektami na Bielanach, takimi jak kamienice przy Placu Konfederacji – mówi deweloper. – Najlepsze przykłady polskiej, klasycznej architektury, stały się źródłem natchnienia i dla projektu wnętrz i wystroju elewacji budynku.

Mieszkania i usługi

Siedmiopiętrowy budynek wielorodzinny pomieści 56 mieszkań: 13 jedno- (25,94-32,17 mkw.), 28 dwu- (36,36-45,96 mkw.) oraz 15 trzypokojowych (53,74-70,24 mkw.). Wysokość pomieszczeń wynosi 2,64-3,19 mkw.
REKLAMA
Mieszkańcy skorzystają z 58 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu podziemnym i 10 na zewnątrz. Inwestor zapewni też 39 komórek lokatorskich. Ofertę uzupełniają trzy lokale usługowe zlokalizowane na parterze, o powierzchniach 51,21; 58,71 oraz 64,67 mkw.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe apartamenty inwestycyjne

Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają też m.in. na granicy Bielan i Żoliborza. Home Invest Sp. z o.o. buduje przy ul. Słowackiego  Metro Park. To trzy/czteropiętrowy budynek wielorodzinny ze 120 lokalami o metrażach do 73 mkw. Przeważają apartamenty inwestycyjne w formie kawalerek o powierzchniach maksymalnie 37 mkw. O szczegółach pisaliśmy w lipcu ubiegłego roku.


W tym samym miesiącu donosiliśmy, że w bliskim sąsiedztwie powstaje pięciopiętrowy obiekt stanowiący miks apartamentów i lokali komercyjnych. Łącznie będzie ich dostępnych ponad 30. Słowiańska 25 od Gemmy Inwestycje Sp. z o.o. ma się wyróżnić panelami fotowoltaicznymi na dachu.Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA