DODAJ

Warszawa: Wiślany Park – Dom Atelier buduje etapowane osiedle w Wawrze

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Wiślany Park –
Mariusz Bartodziej
2020-01-31 08:34:33
Warszawski deweloper realizuje nową inwestycją pomiędzy ulicami Wał Miedzeszyński a Ogórkową, niedaleko Wisły. Oferuje na początek niemal 30 mieszkań zlokalizowanych na parterze lub piętrze. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.

Dom Atelier Sp. z o.o. Sp. k. ruszył w ubiegłym kwartale z budową przy ul. Ogórkowej w warszawskim Nadwiślu, w dzielnicy Wawer. Prowadzi już też sprzedaż inwestycji. Ceny wynoszą od 385 000 do 459 000 zł (6 800-7 161 zł/mkw.). Będzie gotowa do użytku w II kwartale 2021 roku.

materiały inwestora


28 mieszkań na start

Wiślany Park będzie etapowanym osiedlem. W pierwszej fazie powstanie siedem dwupiętrowych budynków z 28 mieszkaniami – 14 zlokalizowanymi na parterze i 14 na piętrze. Wszystkie są trzypokojowe, w metrażach (56,61-64,09 mkw.). Deweloper przewidział jeszcze dodatkową przestrzeń (40 mkw.) na poddaszu.

Do każdego lokalu prowadzi niezależne wejście. Do wszystkich przynależą ogródek oraz po dwa miejsca parkingowe (w cenie). Pomieszczenia są wysokie na około 2,85 m. Teren inwestycji będzie ogrodzony.

Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe apartamenty w Międzylesiu

Deweloperzy stawiają też na inne rejony dzielnicy. W tym tygodniu donosiliśmy, że Bright Investments Sp. z o.o. ruszył już z budową przy ul. Kożuchowskiej. Realizuje tam inwestycję Nowe Międzylesie. To czteropiętrowy budynek wielorodzinny z 60 apartamentami. Metraże sięgają niemal 61 mkw. Mieszkańcy skorzystają m.in. z patio, komórek lokatorskich oraz naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych.

materiały inwestora