[Warszawa] Osiedle Omulewska 26 w Warszawie ma pozwolenie na budowęźródło: Materiały inwestora

[Warszawa] Osiedle Omulewska 26 w Warszawie ma pozwolenie na budowę

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Spółka Matexi Polska otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę nowego projektu deweloperskiego powstającego przy ul. Omulewskiej w Warszawie. Na działce o powierzchni 1,2 hektara powstanie nowoczesne, 3-etapowane osiedle obejmujące ponad 480 mieszkań o w zróżnicowanych metrażach.
Projekt inwestycji powstał w pracowni MKC Architektura, co gwarantuje połączenie doskonałej funkcjonalności z elegancką i przyjazną formą architektoniczną budynków. Osiedle składać się będzie z kompleksu ośmiopiętrowych budynków o lekkiej, nowoczesnej architekturze wyróżniającej się ciemną, elegancką fasadą.
Jedną z największych zalet projektowanej inwestycji jest lokalizacja przy ulicy Omulewskiej. Odległość zaledwie kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna gwarantuje znakomitą komunikację z centrum miasta i pełen dostęp do bardzo szybko rozrastającej się infrastruktury tej części Warszawy. 
Matexi Polska nie ukrywa, iż osiedle Omulewska 26 to inwestycja o podobnych założeniach jak ciesząca się niezwykłym zainteresowaniem Kolska od Nowa:). Na wzór projektu po drugiej stronie Wisły, deweloper zamierza stworzyć miejsce dedykowane młodym, aktywnym i ciekawym świata mieszkańcom, również blisko Śródmieścia – tym razem jednak po praskiej stronie stolicy. 
Matexi Polska przewiduje ukończenie prac pierwszego etapu osiedla w połowie 2019 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA