DODAJ

Wrocław: Złotniki się rozrastają. W planach już kolejne osiedle

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Złotniki się rozrastają.
Mariusz Bartodziej
2018-04-27 09:08:11
Azysa Polska Sp. z o.o. zamierza po raz drugi zainwestować w tej części miasta. Wybuduje jedno z kilku nowych osiedli wielorodzinnych przy ulicy Opoczyńskiej.

Spółka Domy Wojszyce Sp. z o.o., związana z Azysa Polska Sp. z o.o., złożyła 26 lutego wniosek o pozwolenie na budowę zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. Opoczyńskiej. Inwestycja ma powstać na działkach nr 11/4 i 12/4, o łącznej powierzchni blisko 2,8 tys. mkw. Projekt przygotował Jakub Zasuń, główny projektant w Greg Architekci Pracownia Projektowa Grzegorz Górka – odpowiedzialnej m.in. za przygotowanie dokumentacji przebudowy hotelu Grand.

UM Wrocławia


Deweloper nie chce zdradzać szczegółów przedsięwzięcia przed uzyskaniem prawomocnej zgody ze względu na możliwe wprowadzenie zmian w projekcie.

Inwestycja będzie jednoetapowa. Zakładamy, że prace budowlane rozpoczniemy przed końcem roku – mówi nam Andrzej Furgalski z Azysa Polska.

Dodaje, że zdecydowali się na budowę w tej lokalizacji ze względu na atrakcyjną cenę nieruchomości oraz duże zainteresowanie ich sąsiednią inwestycją. Chodzi o osiedle Łukowa. Składają się na nie cztery dwukondygnacyjne domy w zabudowie bliźniaczej z własnymi ogrodami.

Materiały inwestora


Wysyp inwestycji przy Opoczyńskiej

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji planowanej przez Azysa Polska powstaną setki mieszkań. O kilku przedsięwzięciach pisaliśmy w listopadzie ubiegłego roku.

W tym samym miesiącu przedstawialiśmy szczegóły wraz z wizualizacjami osiedla Złotniki Plus, a w październikuWilli Złotnicka.

materiały inwestora