DODAJ

Wrocław: Norimp Bako Poland wybuduje biurowce na Partynicach

Biura / Wrocław
Wrocław: Norimp Bako Poland
Mariusz Bartodziej
2018-05-31 10:36:23
Grupa odpowiedzialna m.in. za produkcję marcepanu, hurtową sprzedaż opraw okularów i inwestycje mieszkaniowe rozbuduje się w miejscu swoich zakładów. Inwestycja będzie w pełni przeznaczona na własny użytek.

Spółka Marzipan Norimp Bako Poland Sp. z o.o. Sp. k. złożyła 25 maja wniosek o pozwolenie na budowę przy ulicy Wyścigowej 56d zespołu budynków biurowo-usługowych. Mają stanąć na działkach nr 20/24 oraz 20/28. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 5,2 tys. mkw. Projekt przygotował architekt Marcin Klich. Jak wyjaśnia nam przedstawiciel inwestora, obiekty zostaną przeznaczone wyłącznie na własny użytek.

UM Wrocławia


Od produkcji marcepanu do budowy domów

Grupa Norimp Bako Poland prowadzi działalność w kilku branżach. Na jej stronie znajdziemy m.in. informacje dotyczące hurtowni opraw okularowych, usług porządkowych i wynajmu samochodów. Bako Marzipan zajmuje się produkcją marcepanu od 1975 roku.

Firma działa także w branży deweloperskiej. Buduje w zachodniej części Wrocławia. W swojej ofercie ma dwie inwestycje mieszkaniowe: Osiedle Malownicze oraz Malownicze Złotniki.

fot. alsen strasse 67