Budowa Rezydencji Ołtaszyn dobiega końcaźródło: materiały inwestora

Budowa Rezydencji Ołtaszyn dobiega końca

Wrocław
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Budynek mieszkalny przy Strachowskiego 20-26 na wrocławskim Ołtaszynie ma być gotowy w październiku. Znajdą się w nim również lokale handlowo-usługowe.
Rezydencja Ołtaszyn to pierwsza inwestycja firmy L&M Group Sp. z o.o. Jak zapowiada przedstawiciel biura sprzedaży, budowa ma zakończyć się w październiku, a odbiór lokali nastąpi do końca stycznia 2018 roku.
materiały inwestora
W dwupiętrowym budynku znajdzie się 20 mieszkań o powierzchni od 30 do 64 mkw. Dostępne będą lokale 1-, 3-, a przede wszystkim 2-pokojowe. Mieszkania będą wyposażone w balkony bądź tarasy, a na drugim piętrze – także w antresole.
Parter zostanie przeznaczony pod osiem lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 61 do 214 mkw.
materiały inwestora
Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 11 miejsc parkingowych naziemnych i 29 w garażu podziemnym. Na terenie kompleksu znajdzie się również plac zabaw i tereny zielone.
Jak informuje biuro sprzedaży, projektantem budynku jest Zbigniew Walas – architekt odpowiedzialny za projekty takich budynków jak Sky Tower i Odra Tower.
REKLAMA
materiały inwestora
Wysyp inwestycji na Ołtaszynie i Partynicach
Rezydencja Ołtaszyn to nie jedyne przedsięwzięcie budowlane w rejonie ulicy Strachowskiego. Przy Zwycięskiej 45 powstaje kompleks biurowy Award Business Park, którego inwestorem i głównym wykonawcą jest firma Atlas Ward Polska.
Trzy trzypiętrowe biurowce o łącznej powierzchni użytkowej blisko 14 000 mkw. mają być gotowe w I kwartale 2018 roku. Partery będą przeznaczone na obiekty handlowo-usługowe, natomiast pozostałe kondygnacje na biura.
Materiały inwestora
Na początku 2018 roku mają się zakończyć również prace budowlane nad osiedlem Partynice House przy ul. Kawalerzystów, którego inwestorem jest Rafin Deweloper. Będzie się składać ze 173 mieszkań.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA