Mieszkaj kameralnie, bezpiecznie i wygodnie. Osiedle Na Ustroniu prawie gotowefot. investphoto.pl

Mieszkaj kameralnie, bezpiecznie i wygodnie. Osiedle Na Ustroniu prawie gotowe

Wrocław
Artykuł sponsorowany
Na Ustroniu
adresWrocław, Byczyńska
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Dobiega końca budowa pierwszego etapu osiedla Na Ustroniu  w ofercie zostały ostatnie mieszkania w zacisznej okolicy. Inwestor – wrocławska firma Archicom – już przymierza się do dalszego rozwoju osiedla.
Dwa kameralne budynki, w których powstało łącznie 60 ustawnych, dwu- i trzypokojowych mieszkań, stanęły przy ulicy Murowanej, w spokojnej okolicy pośród dębów. Prace budowlane są już na ukończeniu.
– Oddech od zgiełku wielkiego miasta zapewnią liczne tereny zielone wokół inwestycji, które idealnie nadają się na długie spacery z psem, jogging czy poranną jazdę na rowerze – zapewniają przedstawiciele Archicomu.


Bezpiecznie i wygodnie

Choć osiedle położone jest w spokojnej okolicy, przyszli mieszkańcy nie muszą martwić się o dostęp do najważniejszych usług. W pobliżu są żłobki, przedszkola i szkoły, a miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli korzystać ze strefy rekreacyjnej, przeznaczonej do wyłącznego użytku przez mieszkańców, w której znajdzie się siłownia terenowa, a także z tras biegowych wzdłuż grobli Swojczycko-Kowalskiej.
Nad bezpieczeństwem czuwać będzie całodobowy monitoring, Archicom zadbał też o zamykane pomieszczenia na wózki i rowery.
– Cały teren zostanie oświetlony i ogrodzony, a wjazd zabezpieczony szlabanem – podkreśla deweloper.
Nie zabraknie też bezpiecznego placu zabaw dla dzieci, stojaków na rowery i ławeczek przed domem, na których będzie można usiąść.
REKLAMA
Należąca do Archicomu działka pozostawia spore pole do rozwoju tego osiedla – deweloper już myśli o rozbudowie w kierunku północno-wschodnim.


Komfortowy dojazd do domu

Powoli dobiega również końca trwająca od zeszłego roku przebudowa ulicy Miłoszyckiej. A to oznacza, że przyszli mieszkańcy osiedla Na Ustroniu będą mieli zapewniony wygodny dojazd do swoich mieszkań.
W ramach całego przedsięwzięcia powstaje nowa nawierzchnia ulicy, nowe miejsca parkingowe, chodniki, ścieżki rowerowe i ciągi pieszo-rowerowe, a także zatoki autobusowe. Na skrzyżowaniu z ulicą Swojczycką pojawi się rondo, a w okolicach kościoła ulica stanie się strefą ruchu uspokojonego.
 Kontraktowy termin zakończenia przebudowy to luty/marzec 2017 roku – zapowiada Marek Szempliński z Wrocławskich Inwestycji.
Wyremontowaną ulicą Miłoszycką, a także ulicą Swojczycką, przyszli mieszkańcy bez problemu dojadą do placu Grunwaldzkiego, równie szybko dostaną się też do centrum handlowego Korona. 
Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca parkingowe na terenie osiedla, a bliskość przystanku MPK gwarantuje sprawny dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych we Wrocławiu.
REKLAMA