Więzi sąsiedzkie i bezpieczeństwo. Cztery Poru Roku wciąż popularne wśród klientówfot. investphoto.pl

Więzi sąsiedzkie i bezpieczeństwo. Cztery Poru Roku wciąż popularne wśród klientów

Wrocław
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Cztery Pory Roku, czyli wieloetapowe osiedle na Jagodnie, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wrocławian, którzy zwracają uwagę na społeczny charakter inwestycji, bezpieczeństwo mieszkańców czy kompleksowo zagospodarowaną okolicę.
Szczepan i Marzena to małżeństwo z dziesięcioletnim stażem. Na targi mieszkaniowe na Stadionie Wrocław przyszli z siedmioletnią córeczką Zuzią i pięcioletnim synkiem Maksem. Cała rodzina do tej pory mieszkała w dość ciasnym, dwupokojowym mieszkaniu. Teraz szukają jednak większego lokum.
– Chcemy mieszkać wygodnie w spokojnej, dobrze zagospodarowanej okolicy, w miejscu, gdzie nasze dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się z rówieśnikami, a my nawiążemy kontakty z sąsiadami i będziemy wspólnie spędzać wolny czas – tłumaczy pani Marzena.
Choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, małżeństwo przyznaje, że prawdopodobnie kupią mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku na wrocławskim Jagodnie.
– Przekonała nas idea osiedla społecznego, z placami zabaw, klubem mieszkańcami czy boiskami do gry w piłkę. Właśnie czegoś takiego szukaliśmy. Mąż pochodzi z Brzegu, często odwiedzamy jego rodzinę, więc spore znaczenie ma też fakt, że z Jagodna błyskawicznie można dostać się na autostradę A4. Moi rodzice z kolei mieszkają w Kiełczowie – a tam już niedługo będzie można szybko dojechać wschodnią obwodnicą Wrocławia – wylicza pani Marzena.
Pan Szczepan też zwraca uwagę na kwestie komunikacyjne.
– Z tego, co wiem, wkrótce rozpocznie się przebudowa ulicy Buforowej, więc niedługo będzie można wygodnie dojechać na Jagodno z centrum miasta. A za kilka lat ma też powstać linia tramwajowa na osiedle, więc nasze dzieci, gdy już trochę podrosną, będą mogły korzystać z bogatej oferty komunikacji miejskiej – podkreśla pan Szczepan.
REKLAMA
Dodaje, że Cztery Pory Roku przykuły jego uwagę także dlatego, iż położono tam duży nacisk na bezpieczeństwo. 
– Ogrodzony i chroniony teren ma dla nas – jako rodziców dwójki dzieciaków – kolosalne znaczenie – zaznacza pan Szczepan.


Jedno z najpopularniejszych osiedli we Wrocławiu

Cztery Pory Roku cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wrocławian – w ramach kilku etapów powstało tam już ponad 1,7 tys. mieszkań, a w najbliższych latach Archicom wybuduje kolejnych 700 lokali.
Deweloper dba o to, by mieszkańcy mogli się integrować. Stąd wspomniany klub mieszkańca z piłkarzykami, grami planszowymi czy telewizorem z konsolą, a także place zabaw czy miejsca do grillowania. Wkrótce pojawi się też klub fitness wyposażony w nowoczesny sprzęt sportowy.
Na początku 2017 roku do sprzedaży trafiło kolejnych 56 mieszkań na tym osiedlu, w budynku przy ulicy Krzysztofa Komedy. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tam pod koniec przyszłego roku. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej Archicomu.
REKLAMA