W listopadzie kolejne mieszkania na kultowym osiedlu Cztery Pory Rokufot. aerio.pl

W listopadzie kolejne mieszkania na kultowym osiedlu Cztery Pory Roku

Wrocław
Kacper  Mironowicz
Kacper Mironowicz
REKLAMA
Przekazywanie kluczy do mieszkań w kolejnym etapie Czterech Pór Roku trwa już od ponad dwóch miesięcy. Do końca listopada ukończone zostaną prace w trzech kolejnych budynkach "nowej" części osiedla po zachodniej stronie ul. Buforowej.
Jagodno od kilkunastu lat systematycznie zyskuje na popularności wśród deweloperów i ich klientów. Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe, tętniące życiem ulice i podwórka, a jednocześnie wyciszona, zielona okolica oraz wygodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Aktualnie kursują tam cztery linie autobusowe, a w przyszłości powstanie prawdopodobnie także pętla tramwajowa.
Dziś otoczenie ul. Buforowej składa się wyłącznie z nowej tkanki architektonicznej i zieleni. 
Kolebka osiedli społecznych
Największe zasługi dla rozwoju Jagodna ma Archicom – lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego.
To tu kilkanaście lat temu narodziła się idea osiedla społecznego. Cztery Pory Roku – kompleks nowoczesnych, funkcjonalnych budynków mieszkalnych z wygodnymi przestrzeniami publicznymi, klubem mieszkańca i bazą usługowo-handlową, zdobył ogromną sympatię wrocławian. Cztery Pory Roku zostały uznane "Najpiękniejszym Osiedlem Dolnego Śląska" w plebiscycie Gazety Wrocławskiej.
Kontynuacja tradycji
Osiedle nie przestaje się rozwijać. W czerwcu rozpoczęło się oddawanie pierwszych mieszkań po zachodniej stronie ul. Buforowej. Obecnie w sprzedaży znajduje się 8 budynków.
Nowy etap osiedla  składa się z kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków o klasycznej stylistyce. W niektórych z nich dostępne lokale można policzyć już na palcach jednej ręki. Archicom oferuje obecnie mieszkania o powierzchni od 32 do 66 metrów kwadratowych. Ceny startują od ok. 5300 zł/m2. 
REKLAMA
Architekci zadbali o wszystkie aspekty składające się na satysfakcję mieszkańców – ogromną atencją otoczono zarówno estetyczną, jak i funkcjonalną stronę przedsięwzięcia. Dzięki temu także i "nowe" Cztery Pory Roku będą w pełni zasługiwać na miano osiedla społecznego.

Kompleksowa oferta

Wszystkie mieszkania charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które mają za zadanie zmaksymalizować komfort życia. Zastosowano takie usprawnienia jak choćby akustyczna dylatacja posadzek, termiczna dylatacja płyt balkonowych czy antywłamaniowe wzmocnienia drzwi wejściowych. Każdy lokal na piętrze będzie wyposażony w balkon, a parterowy – we własny ogródek.
Na terenie osiedla znajduje się już klub osiedlowy, a wkrótce powstanie też małe boisko sportowe oraz fitness. W budynkach nie zabraknie także wózkowni i komórek lokatorskich. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni profesjonalna agencja ochrony, a także szlaban i monitoring.
Aktualną ofertę mieszkaniową Archicomu na osiedlu Cztery Pory Roku można znaleźć na oficjalnej stronie dewelopera lub na InvestMap.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA