Cztery Pory Roku – mieszkania dla rodzin, które cenią bezpieczeństwo

Cztery Pory Roku – mieszkania dla rodzin, które cenią bezpieczeństwo

Wrocław
Meredith
REKLAMA

Wybierając mieszkanie każdy kieruje się tym, aby zapewniało ono spokój i bezpieczeństwo. Coraz więcej Wrocławian w tym celu wybiera lokalizacje na obrzeżach miasta. To tam wracając do domu, mogą być pewni, że uciekają od miejskiego zgiełku.

 

Osiedle Jagodno zdaje się spełniać te warunki. Panuje tu cisza i spokój, a od centrum dzieli je odległość około 4 km. Okolica jest także przyjazna miłośnikom wycieczek rowerowych. Spokojne obrzeża Wrocławia są wręcz idealne na tego typu rozrywkę. Pozostaje kwestia wyboru mieszkania. I tu dobrym rozwiązaniem może okazać się osiedle Cztery Pory Roku. Ta inwestycja od wielu lat cieszy się sympatią Wrocławian. Inwestor postawił tu głównie na dwie kwestie: samowystarczalność i bezpieczeństwo. Na osiedlu znajdziemy zatem sklepy, aptekę, przedszkole czy klub fitness. Natomiast bezpieczeństwo zapewnia szereg poszczególnych czynników: cały teren osiedla jest ogrodzony i dobrze oświetlony. Nad spokojem mieszkańców czuwa także nie tylko system monitoringu, ale także ochrona fizyczna. Budynki natomiast cechują się niską, 3-piętrową zabudową. Osoby zmotoryzowane mogą liczyć na odrębne, ogrodzone miejsca parkingowe oraz garaże podziemne.

 

Znakomity dojazd zarówno autem jak i komunikacją miejską

REKLAMA

Jak już wcześniej wspomniano, od osiedla do centrum dzieli odległość 4 km. Ponadto dla osób niezmotoryzowanych są liczne linie autobusowe, a wkrótce z Jagodna poprowadzą także dwie linie tramwajowe.

 

Mieszkania objęte programem MdM

W związku z dużym zainteresowaniem osiedle Cztery Pory Roku stale się powiększa. Wkrótce powstaną trzy nowe budynki mieszkalne, które łącznie udostępnią 112 mieszkań. Metraż każdego dostępnego lokalu wynosi od 30,10 do 61,70 m2. Inwestorem jest Archicom. Prace budowlane rozpoczną się już we wrześniu 2014 r. Dodatkowo każdy kupujący mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku, może liczyć na dopłatę w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. To sprawia, że staje się ono atrakcyjne jako pierwsze mieszkanie dla młodych rodzin.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA