Willa Wrocławska – ekonomicznie przemyślana inwestycja

Willa Wrocławska – ekonomicznie przemyślana inwestycja

Wrocław
REKLAMA
Najnowsza inwestycja znanego wrocławskiego dewelopera to tym razem willowy budynek położony na usytuowanym blisko centrum osiedlu Gaj. Willa Wrocławska to kompleks z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami dla osób, które cenią sobie przyjazne, dobrze skomunikowane miejsce zamieszkania o kameralnym klimacie.
Osiedle złożone jest z 32 mieszkań w 2-piętrowych, willowych budynkach, które stanowią spójny architektoniczny obraz.
Dla jakich osób skierowana jest oferta dewelopera?
Na pewno takich, którzy cenią sobie spokojne mieszkanie przy jednoczesnej bliskości z centrum miasta. Osiedle Willa położone jest bowiem niedaleko węzła komunikacyjnego, dzięki któremu w ciągu 10 minut możemy znaleźć się we wrocławskim Rynku. Dzięki bliskości tego, mocno rozwiniętego węzła komunikacyjnego na ulicy Świeradowskiej, dojazd do strategicznych miejsc we Wrocławiu nie jest już żadnym utrudnieniem. A połączenie oferowane przez MPK pozwalają na dotarcie w każdy zakątek miasta, nawet w nocy.
REKLAMA
Deweloper postawił na ekonomiczne rozwiązanie jakim jest wykorzystanie faktu, że w pobliżu najnowszej inwestycji znajduje się powstałe w 2008 roku osiedle Zielona Wyspa. Osiedle położone blisko Centrum Ferio Gaj, w którym znajdziemy cały szereg usług – od siłowni, po restauracje, sklepy wnętrzarskie, a także market spożywczy. Dzięki sąsiedztwu Zielonej Wyspy przy projektowaniu nowego osiedla, szczególnie zwrócono uwagę na spójność i harmonie jaką w przyszłości mają tworzyć te dwa kompleksy. Podobne techniki, które sprawdziły się na osiedlu z 2008 roku zostaną wykorzystane także przy tej pracy – staranne docieplenie ścian i okien, które pozwala mieszkańcom na cieszenie się ciepłem w mieszkaniu, szczególnie w okresach zimowych.
Miejsce powstawania inwestycji to okolice Ferio Gaju i pasażu handlowego Gaj. Dzięki bliskości sporej liczby sklepów, restauracji, a także innych lokali użytkowych, takich jak na przykład studia fitness, miejsce wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla aktywnych mieszkańców. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwie pozytywną informacją dla osób posiadających dzieci. Dodatkowym atutem jest także możliwość parkowania w garażu podziemnym. O bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców będzie dbał także rozwinięty system monitorujący.
Osiedle Wrocławska Willa jest dobrze zaplanowanym, przyjaznym miejscem dla osób, które lubią ekonomiczne rozwiązania. Bliskość z centrum, dobra komunikacja i szeroka gama usług w bliskim sąsiedztwie Willi to niewątpliwie olbrzymie ułatwienie dla wszystkich chcących żyć aktywnie.
Więcej informacji o samej inwestycji znajduje się na stronie internetowej dewelopera.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA