Wiecha zawisła nad Ratyniem

Wiecha zawisła nad Ratyniem

Wrocław
REKLAMA

Coraz bliżej zakończenia kolejnej inwestycji deweloperskiej we Wrocławiu. Dzisiaj na osiedlu Willa ToTu na Ratyniu została zawieszona tradycyjna wiecha.

 

Umieszczenie na jednym z budynków wiechy nastąpiło wraz z zamontowaniem ostatniego elementu dachu. Zwyczaj ten jest symbolicznym zakończeniem prac związanych z wykonaniem konstrukcji obiektu.

 

REKLAMA

- Budowa Willi ToTu przebiega zgodnie z harmonogramem – jeszcze w kwietniu i maju planujemy sfinalizowanie montażu ścianek działowych, a w czerwcu okien. Tak jak obiecaliśmy, inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale tego roku. Cieszy nas także dotychczasowe zainteresowanie Willą ToTu wśród nabywców – spośród 54 mieszkań, 34 są już bowiem wykupione lub zarezerwowane – mówi Krzysztof Ziajka, prezes zarządu INKOM S.A., firmy odpowiedzialnej za realizację inwestycji.

 

Willa ToTu to osiedle 27 domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na wrocławskim Ratyniu, tuż obok Lasu Ratyńskiego leżącego w obrębie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Każde z mieszkań można dostosować do potrzeb nabywców wg przygotowanych przez dewelopera projektów (ustalony projekt parteru oraz trzy wersje układu piętra). Lokale będą miały własny wydzielony ogródek oraz miejsca parkingowe, a na terenie inwestycji powstanie m.in. plac zabaw dla dzieci i plac do gry w boules. Za projekt osiedla odpowiada Marcin Wolanin z pracowni Graficom Architektura. W sprzedaży dostępne są mieszkania o powierzchni 73-83 m kw. Cena za m kw. nie przekracza 4400 zł.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA