Wiecha przy Placu Jana Pawła II

Wiecha przy Placu Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski
REKLAMA
Na budynku czwartego etapu inwestycji realizowanej przez firmę Budnex przy placu Jana Pawła II w Gorzowie zawisła już wiecha. Zgodnie z budowlaną tradycją oznacza to koniec prac konstrukcyjnych. W zlokalizowanym w dzielnicy Górczyn obiekcie powstaną 94 mieszkania. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2018 r.
Realizowany budynek położony jest przy jednym z głównych placów osiedla, w samym centrum dzielnicy. Tak atrakcyjnych lokalizacji w tej części miasta, gdzie nabyć można jeszcze nowe mieszkanie, pozostało już naprawdę niewiele. – W ostatnich sześciu latach dzięki realizowanym przez Budnex projektom Górczyn wzbogacił się o przeszło 600 nowych mieszkań. Budynek, na którym zawisła wiecha, to czwarta inwestycja zrealizowana przez nas tuż przy placu Jana Pawła II. Obiekt ten niemalże domyka pierzeję placu, a co za tym idzie niewiele brakuje by to założenie urbanistyczne nabrało pełnego kształtu – mówi Krzysztof Nuckowski, prezes Budnex – Realizowany etap inwestycji sprzedany jest już w przeszło 50 proc. Widać zatem wyraźnie, że dla wielu gorzowian jest to bardzo atrakcyjne miejsce do mieszkania – dodaje. Jak podkreśla deweloper lokalizacja ta ceniona jest szczególnie przez młodych rodziców, dla których ogromnym atutem jest przedszkole i żłobek znajdujące się tuż obok inwestycji oraz niewielka odległość od szkół i placów zabaw. Mieszkańcy inwestycji przy Placu Jana Pawła II blisko mają również do Parku Górczyńskiego i Parku 750-lecia oraz wszelkich usług – zaczynając od najmniejszych osiedlowych sklepików na dużych centrach handlowych kończąc. 
W czwartym etapie, któremu nadany już został adres Plac Jana Pawła II 108 i 110 powstaną 94 lokale mieszkalne. Będzie to czteroklatkowy i czteropiętrowy budynek z cichymi windami obsługującymi również poziom hali garażowej. W inwestycji znajdą się dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do 97 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony, z których największe mają nawet 14 mkw. Warto dodać, że na terenie inwestycji, w wyznaczonych miejscach wybudowane zostaną miejsca postojowe, a przyszli właściciele mieszkań będą mieli możliwość nabyć garaż lub miejsce postojowe w hali garażowej. Tradycyjnie w przypadku inwestycji Budnex, klienci mogą również zakupić komórki lokatorskie w piwnicy, bądź na półpiętrach klatek schodowych. W ramach realizowanego etapu osiedla inwestor przewidział również plac zabaw. 
REKLAMA
Lokalizacja budynku przy samym Placu Jana Pawła II, sprawia że jest on idealnym miejscem do tego by na parterze zaprojektować lokale handlowo-usługowe. W realizowanym właśnie etapie na poziomie parteru powstanie zatem osiem lokali usługowych o metrażu od 33 do 750 mkw. W tym miejscu działać będzie supermarket, apteka oraz kilka mniejszych, nieuciążliwych dla właścicieli lokali mieszkalnych usług.
Warto jeszcze zaznaczyć, że po sąsiedzku przy Placu Jana Pawła II powstaje III etap tej inwestycji. W realizowanym budynku znajdzie się 135 mieszkań. Przeszło 70 proc. z nich znalazło już nowych właścicieli. W ofercie wciąż dostępne są lokale o powierzchni od 48 do 74 mkw. Najistotniejsze jest jednak to, że budowa tego obiektu kończy się już w sierpniu tego roku. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA