Czwarty budynek osiedla przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskim na ukończeniuźródło: Materiały inwestora

Czwarty budynek osiedla przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskim na ukończeniu

Gorzów Wielkopolski
REKLAMA
Kolejny etap osiedla przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie już niebawem będzie gotowy do użytku. Trwają ostatnie prace wykończeniowe, a niemalże wszystkie lokale są już sprzedane. W połowie września kolejne 94 mieszkania będą gotowe do odbioru.
Budynek czwartego etapu inwestycji położony jest przy Placu Jana Pawła II, w samym centrum dzielnicy Górczyn. Ta część Gorzowa należy do jednych z najbardziej pożądanych lokalizacji mieszkaniowych w mieście. Nic więc dziwnego, że w prawie gotowym budynku zostało już tylko jedno wolne mieszkanie. – Większość prac przy realizacji tego budynku mamy już za sobą. Obecnie wykonywana jest elewacja i montowane będą balustrady balkonów. Na ukończeniu są również sieci instalacji kanalizacyjnej i deszczowej, a prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku już trwają – mówi Jarosław Gronowski, kierownik budowy. – Same lokale mieszkalne w budynku są praktycznie gotowe. Obecnie trwają prace wykończeniowe w częściach wspólnych, w tym na klatkach schodowych i w hali garażowej – dodaje. Będący na ukończeniu czwarty etap inwestycji niemalże domyka pierzeję Placu Jana Pawła II, czyniąc to założenie urbanistyczne  prawie skończonym. Jego dopełnieniem staną się kolejne dwa budynki, które znajdą się w tym miejscu. Jeden z nich Budnex odda do użytku pod koniec przyszłego roku. Tu wciąż dostępne są wolne lokale. Warto dodać, że deweloper w ostatnich sześciu latach na gorzowskim Górczynie zrealizował blisko 600 nowych mieszkań, a kolejnych 230 jest aktualnie w realizacji. W tym budynek czwarty, który gotowy będzie we wrześniu. 
Będący już na ukończeniu obiekt to czteroklatkowy i czteropiętrowy budynek z cichymi windami obsługującymi również poziom hali garażowej. W inwestycji znalazły się  dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do 97 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony, z których największe mają nawet 14 mkw. W ramach tego etapu osiedla inwestor przewidział również plac zabaw.
REKLAMA
Lokalizacja budynku przy samym Placu Jana Pawła II, sprawia że jest on idealnym miejscem dla lokali handlowo-usługowych. Z tego względu na parterze inwestycji powstało osiem lokali usługowych o metrażu od 33 do 750 mkw. W tym miejscu działać będzie supermarket oraz kilka mniejszych, nieuciążliwych dla właścicieli lokali mieszkalnych usług. Będą stanowiły one doskonałe uzupełnienie dla pobliskich centrów handlowych. 
Warto dodać, że przy Placu Jana Pawła II, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji będącej na ukończeniu, powstaje kolejny etap osiedla. W ramach tego projektu deweloper wybuduje 134 lokale, których przekazanie przewidziane jest na koniec 2019 roku. W inwestycji znajdą się mieszkania o powierzchni od 35 do 78,5 mkw. Tu wachlarz dostępnych wolnych lokali jest jeszcze spory, choć przeszło 40 proc. mieszkań zostało już sprzedanych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA