Murowana – Zamieszkaj na osiedlu ze strefą rekreacyjno-sportową od PROFIT Development [FILM]źródło: Profit Development

Murowana – Zamieszkaj na osiedlu ze strefą rekreacyjno-sportową od PROFIT Development [FILM]

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Na wrocławskich Swojczycach, przy ul. Murowanej powstaje nowoczesne osiedle ze strefą rekreacyjno-sportową. Miejsca, w których można uprawiać sport, na świeżym powietrzu bez ograniczeń są szczególnie cennym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców.
PROFIT Development buduje tu 4 dwupiętrowe budynki, a w nich 134 wygodne 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Wszystkie z balkonami lub ogródkami. Projektanci postawili na prostą formę architektoniczną – elegancką elewację, duże okna i dobrze doświetlone pomieszczenia. Zadbano też o detale wykończenia, takie jak deski tarasowe na balkonach. Do użytku mieszkańców oddany zostanie naziemny parking. Mieszkania zostaną przekazane do użytku już jesienią tego roku.
materiały inwestora

Mieszkaj i odpoczywaj

PROFIT Development zadbał o prywatne strefy relaksu. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony lub duże ogródki (nawet do 165 mkw.). W ramach osiedla, na działce o powierzchni 3 tysięcy mkw., zaprojektowana zostanie strefa rekreacyjna dla mieszkańców. Znajdzie się tu boisko do piłki nożnej, wielofunkcyjne boisko do koszykówki i siatkówki oraz trawiasty kort do gry w kometkę.
Teren rekreacyjny został tak zaprojektowany, aby mógł zapewnić rozrywkę wszystkim mieszkańcom, niezależnie od wieku. Dla najmłodszych przewidziany jest duży plac zabaw. Dzieci będą się tam mogły bawić bezpiecznie, z dala od ulicy. Znajdą się tam zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, huśtawki oraz inne atrakcyjne urządzenia. Dzięki temu dzieci nie będą się nudzić. Będzie to swoiste centrum małego mieszkańca, sprzyjające integracji i wspólnej zabawie najmłodszych mieszkańców osiedla Murowana. 
Miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu ucieszą z pewnością liczne trasy spacerowe, biegowe czy rowerowe wzdłuż Odry, a tym, którzy lubią odetchnąć wśród zieleni i w otoczeniu natury, na pewno przypadnie do gustu Swojczycki Park Czarna Woda, realizowany w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Mówiąc krótko: Swojczyce to świetne miejsce do życia!
Profit Development

Mieszkaj bezpiecznie i komfortowo

Wjazd na teren osiedla będzie zabezpieczony szlabanem. Atestowane drzwi antywłamaniowe, rolety okienne w mieszkaniach parterowych zagwarantują bezpieczeństwo i wygodę dla przyszłych mieszkańców Murowanej. Pomyślano też o zabezpieczeniu rowerów – w każdej z klatek znajdzie się osobne pomieszczenie do ich przechowywania. 
Profit Development

Wygoda życia – rozwój komunikacji publicznej

Swojczyce wciąż się rozwijają, co niewątpliwie wpływa na komfort codziennego życia. Władze miejskiej inwestują duże środki finansowe w rozwój komunikacji publicznej oraz infrastruktury drogowej. W okolicy osiedla Murowana mieszczą się żłobki, przedszkola i przychodnie lekarskie. Zakupy można zrobić w pobliskich sklepach i piekarni. Niedaleko powstanie też duże centrum handlowe, które swoją działalność rozpocznie już w 2021 r. W pobliżu osiedla znajdują się dwa przystanki autobusowe, niedaleko stąd także na stację kolejową Wrocław – Swojczyce. Magistrat planuje rozbudowę komunikacji tramwajowej. Nowa pętla ma powstać przy ul. Bazaltowej, na terenie pomiędzy ul. Magellana a cmentarzem (niespełna 300 m od przystanku kolejowego).
To nie koniec dobrych informacji. Po 21 latach, w połowie 2021 roku, planowane jest otwarcie linii kolejowej 292 z Jelcza Miłoszyc do Wrocławia. Dzięki rewitalizacji linii kolejowej nr 292, mieszkańcy Swojczyc będą mieli dostęp do wygodnych podróży pociągiem zarówno w kierunku centrum Wrocławia, jak i w stronę podwrocławskich miejscowości.

Profit Development istnieje na rynku od 17 lat. Projekty inwestora zdobyły niejedną nagrodę czy nominację zarówno w polskich, jak i zagranicznych konkursach branżowych. Murowana jest kolejną udaną inwestycją, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów poszukujących mieszkania dla rodziny. Warto zainteresować się tą oferta już dziś! 

Zdjęcia są dostępne w galerii.

Najnowsze artykuły

Po Polsce jeździ już 60 nowoczesnych wagonów PKP Intercity
Flotę PKP Intercity wzmocniły ostatnie z 60 wagonów, które zmodernizowała PESA Bydgoszcz w konsorcju...
W Warszawie trwa rewitalizacja Fabryki Norblina ArtN [FILM]
Grupa Capital Park realizuje swoją flagową, wielofunkcyjną inwestycję rozrywkowo-usługowo-biurową Ar...
W Krakowie powstaje pierwszy biurowiec wielkiego kompleksu The Park Cracow [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Krakowie, przy ulicy Saskiej 25 trwa budowa nowego, dużego kompleksu biurowego. Inwestorem The Par...
Osiedle Koncept powstanie w Gdańsku
Deweloper Inpro S.A. rozpoczął sprzedaż osiedla Koncept. Kompleks powstaje w gdańskim Zakoniczynie....
Remont Panoramy Racławickiej we Wrocławiu zakończy się z opóźnieniem?
Trwa remont jednej z największych atrakcji turystycznych Wrocławia – Panoramy Racławickiej. Pierwotn...
WSSE Invest-Park liderem wśród 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsce
2500 nowych miejsc pracy oraz 770 mln złotych nakładów inwestycyjnych zadeklarowali przedsiębiorcy w...
Biurowy Wrocław powiększy się w tym roku tylko o 50,4 tys. mkw. [RAPORT]
Według raportu "Office Occupier: Rynek biurowy we Wrocławiu" firmy doradczej Cresa, wolumen transakc...
W Warszawie rusza budowa osiedla Fabrica Ursus [WIZUALIZACJE]
W warszawskiej dzielnicy Ursus rusza budowa nowego osiedla, które będzie wkomponowane w legendarną z...
Biurowiec Central Point w Warszawie coraz bliżej ukończenia [FILM]
Powoli zbliża się do końca budowa biurowca Central Point w Warszawie. Wieżowiec osiągnął już swoją d...
Shell zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Krakowie o kolejne 400 osób
Holendersko-brytyjski Shell po raz kolejny stawia na stolicę Małopolski. Ten wielki, międzynarodowy...