Murowana

Murowana

Mieszkania/Wrocław/Psie Pole/Swojczyce/Byczyńska
REKLAMA
inwestorPROFIT Development
projektantZAH Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2021
wykonawcaPROFIT Development

O inwestycji Murowana

Osiedle Murowana położone jest na Swojczycach – zielonej części Wrocławia. W ramach inwestycji realizowanej przez Profit Development, powstaną 4 dwupiętrowe budynki mieszkalne z łączną liczbą 134 mieszkań. W ofercie dostępne są lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w zróżnicowanych metrażach. Do każdego z nich będzie przynależeć balkon bądź prywatny ogródek, sięgający aż do 165 mkw. Na terenie osiedla Murowana zostanie utworzona strefa relaksu dostępna tylko dla przyszłych mieszkańców. W każdym z budynków utworzone zostanie specjalne pomieszczenie do przechowywania rowerów. Aby zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, każde z mieszkań zaopatrzono w drzwi antywłamaniowe, a wjazd na teren osiedla będzie ogrodzony. Do dyspozycji mieszkańców będą ogólnodostępne, naziemne miejsca parkingowe. 

Przyszli mieszkańcy osiedla Murowana docenią szeroki wachlarz terenów rekreacyjnych zlokalizowanych przy Odrze. Dla spragnionych natury, nieopodal inwestycji, powstaje Swojczycki Park Czarna Woda. W okolicy nie brakuje lokali usługowo-handlowych. Już w 2021 roku utworzone zostanie centrum handlowe, które zaspokoi potrzeby przyszłych mieszkańców. W pobliżu Murowanej zlokalizowane są dwa przystanki autobusowe oraz stacja kolejowa Wrocław-Swojczyce.   

Profit Development istnieje na rynku od 17 lat. Projekty inwestora zdobyły niejedną nagrodę czy nominację zarówno w polskich, jak i zagranicznych konkursach branżowych. W swoim portfolio posiadają 32 zrealizowane inwestycje, kolejne 7 jest w budowie. Profit Development należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+1
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+1
Jakub Zazula
+80
Jakub Zazula
REKLAMA