Łódź: Zamieszkaj Przy Sarniej – gotowe mieszkania od Profit fot. Jakub Zazula

Łódź: Zamieszkaj Przy Sarniej – gotowe mieszkania od Profit

FILM
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
W sąsiedztwie parku ze stawem i w pobliżu kilku kolejnych zieleńców powstało nowe osiedle. Wrocławski deweloper Grupa PROFIT Development oddaje do użytku 277 mieszkań. W sprzedaży dostępne są mieszkania 2 i 3-pokojowe od 38 mkw.
fot. Jakub Zazula
Przy Sarniej to osiedle nowoczesne i bezpieczne. Inwestor zadbał o komfort przyszłych mieszańców. Standardem są drzwi antywłamaniowe i rolety w przypadku mieszkań usytuowanych na parterze. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Wpływ na komfort życia przyszłych użytkowników będą miały duże okna, które zapewniają doświetlenie wszystkich pomieszczeń. 

Zielona okolica i wszystko "pod ręką"

Klienci, którzy szukają spokojnej okolicy, docenią obecność drzew i naturalnej zieleni.
Kluczowa dla wyboru tej inwestycji jest szczególnie atrakcyjna lokalizacja, łącząca wygodę życia niemal w ścisłym centrum miasta przy jednoczesnej bliskości dużego parku i zacisznej okolicy – zwraca uwagę dyrektor Bogdan Koczy, Dyrektor Oddział Łódź Profit Development. – Wśród naszych klientów są zarówno osoby odnajdujące tu idealne miejsce do życia z rodziną, jak i inwestorzy doceniający wyjątkowy biznesowy potencjał tej okolicy.
Osiedle Przy Sarniej znajduje się w sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych, a także w pobliżu centrum handlowego oraz jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Łodzi – skrzyżowania marszałków. W okolicy mieści się też pięć parków: Nad Jasieniem, Źródliska I, Widzewski, 3 Maja oraz Baden-Powella. To szczególnie istotne w sytuacjach takich jak obecna, gdy zaleca się wypoczynek przede wszystkim na świeżym powietrzu. Do wszystkich parków można dojść spacerowym krokiem w kilka minut. Takie sąsiedztwo docenią też właściciele czworonogów. 
fot. Jakub Zazula
REKLAMA

Blisko centrum – idealna lokalizacja

Najbardziej docenianą przez klientów cechą osiedla Przy Sarniej jest jego lokalizacja. Na stronie dewelopera czytamy: – Budynki zlokalizowano w niedalekiej odległości od jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Łodzi – "skrzyżowania marszałków". Tworzące skrzyżowanie, aleje Rydza-Śmigłego oraz Piłsudskiego łączą wschodnie i południowe dzielnice miasta z Śródmieściem. Jednocześnie okoliczny układ komunikacyjny gwarantuje znakomite połączenia komunikacji publicznej z wszystkimi istotnymi punktami na mapie Łodzi. 
W pobliżu inwestycji powstaje także centrum biurowo-kulturalne Monopolis oraz zespół biurowy Imagine.
Duże miasta borykają się z problemem korków. Mieszkańcy szukają rozwiązań, aby sprawnie i szybko dojechać do pracy. Nie chcą tracić na to zbyt dużo swojego cennego czasu. Tylko dostęp do węzłów komunikacji publicznej gwarantuje sprawne przemieszczanie się po aglomeracji. Osiedle Przy Sarniej to również bardzo dobra propozycja dla tych, którzy będą pracować w powstającym "Monopolis" czy "Imagine".

Inwestycja jest realizowana zgodnie z planem i zapowiedziami inwestora.

Pierwszy etap jest już gotowy. Poziom zawansowania drugiego etapu to 95%. Planujemy zakończenie inwestycji już w sierpniu – mówi Bogdan Koczy. 

Zgodnie z deklaracjami dewelopera na budowie trwają ostatnie prace wykończeniowe.
Zdjęcia z budowy są dostępne w galerii.

To ostatni etap budowy i najlepszy moment na zakup nowego mieszkania

Z aktualną ofertą mieszkań dostępnych jeszcze w sprzedaży mogą Państwo zapoznać się na stornie dewelopera oraz w ogłoszeniach. Łódź przyciąga inwestorów i zainteresowanie zakupem mieszkań 2- i 3-pokojowych jest bardzo duże. Ze względu na dużą dynamikę zmian cen na rynku nieruchomości warto już dziś sprawdzić i zainteresować się aktualną ofertą. Nie ma gwarancji, że wymarzone mieszkania będą dostępne jeszcze po wakacjach. To ostatni moment, aby kupić nieruchomość w tak atrakcyjnej lokalizacji i dobrej cenie.
REKLAMA