Przy Sarniej – budowa nowego osiedla wśród łódzkich parków na finiszu. Stawia je Profit źródło: Materiały inwestora

Przy Sarniej – budowa nowego osiedla wśród łódzkich parków na finiszu. Stawia je Profit

FILM
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Wrocławski deweloper realizuje inwestycję przy ulicy Sarniej, w sąsiedztwie parku ze stawem i w pobliżu kilku kolejnych zieleńców. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się z początkiem przyszłego roku. W dwóch etapach powstanie 277 mieszkań.
Grupa PROFIT Development to deweloper znany z licznych inwestycji we Wrocławiu. Zdążył już jednak wejść również na warszawski i łódzki rynek mieszkaniowy. W ostatnim z tych miast zrealizował już inwestycję Nowe Złotno, a wiosną ubiegłego roku ruszył z budową pierwszego etapu osiedla przy ulicy Sarniej. Jesienią rozpoczął prace nad drugą fazą. Roboty przebiegają bez zakłóceń.
Poziom zaawansowania pierwszego etapu osiągnął 75 procent, co pozwoli nowym właścicielom odebrać klucze już na początku przyszłego roku – mówi Bogdan Koczy, specjalista ds. sprzedaży Profit Development. – Wysokie tempo prac nad drugą fazą umożliwi przekazanie lokali do użytku z końcem 2021 roku.

W centrum miasta, blisko parków

Sprzedaż inwestycji osiągnęła już 50%. Zapytania ze strony potencjalnych nabywców nie ustępują mimo sytuacji utrudniającej kontaktowanie się.
Kluczowa dla wyboru tej inwestycji jest szczególnie atrakcyjna lokalizacja, łącząca wygodę życia niemal w ścisłym centrum miasta przy jednoczesnej bliskości dużego parku i zacisznej okolicy – zwraca uwagę Bogdan Koczy. – Wśród naszych klientów są zarówno osoby odnajdujące tu idealne miejsce do życia z rodziną, jak i inwestorzy doceniający wyjątkowy biznesowy potencjał tej okolicy.
Osiedle Przy Sarniej znajduje się w sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych, a także w pobliżu centrum handlowego oraz jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Łodzi – skrzyżowania marszałków. W okolicy mieści się też pięć parków: Nad Jasieniem, Źródliska I, Widzewski, 3 Maja oraz Baden-Powella. To szczególnie istotne w sytuacjach takich jak obecna, gdy zaleca się wypoczynek przede wszystkim na świeżym powietrzu.
Każdy z tych parków ma swój unikalny charakter, a co równie istotne – do wszystkich mieszkańcy dostaną się pieszo – podkreśla przedstawiciel dewelopera.
REKLAMA
fot. Jakub Zazula

Loggie, balkony i zielone tarasy

Na dwuetapową inwestycję Przy Sarniej składają się trzy budynki o wysokości od trzech do dziewięciu pięter. Mieszczą 277 mieszkań. W ofercie znajdują się lokale dwu- (38-57 mkw.), trzy- (52-67 mkw.) i czteropokojowe (71-86 mkw.). Te zlokalizowane na parterze mają zielone tarasy, a na pozostałych kondygnacjach – balkony lub loggie. Ceny zaczynają się od 5 100 zł/mkw.
Klienci decydują się na naszą inwestycję także z uwagi na skrojony pod ich potrzeby projekt budynku i oczekiwane rozkłady mieszkań – mówi Bogdan Koczy, specjalista ds. sprzedaży Profit Development.
Materiały inwestora

Szereg udogodnień

Mieszkańcy mogą liczyć na 277 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, windy obsługujące wszystkie kondygnacje, przestrzenie dla rowerów, a także na trzy lokale usługowe w parterze. Skorzystają również z dziedzińca stanowiącego strefę wypoczynku.
Do udogodnień należy dodać jeszcze ogrodzenie i monitorowanie osiedla, obecność pomieszczenia ochrony, rolety w oknach na parterze oraz drzwi antywłamaniowe – wylicza Bogdan Koczy. – Wszystko w celu zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa i komfortu.
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.
REKLAMA