Ostatnie mieszkania do kupienia Przy Sarniej w Łodzi od PROFIT Development fot. Jakub Zazula

Ostatnie mieszkania do kupienia Przy Sarniej w Łodzi od PROFIT Development

FILM
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
"Najlepszy adres w mieście" tak pisze na swojej stronie inwestor o ukończonej właśnie inwestycji w Łodzi. W sprzedaży są jeszcze dostępne gotowe mieszkania od PROFIT Development na osiedlu Przy Sarniej.
fot. Jakub Zazula
Dlaczego "najlepszy" adres w Łodzi?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się prosta, gdy sprawdzimy lokalizację inwestycji. Najbliższy park znajduje się praktycznie w bezpośrednim sąsiedztwie – Park nad Jasieniem, zielone miejsce sprzyjające rekreacji nad Jasieniem z uroczym stawem. Osiedle otoczone jest terenami zielonymi. Kolejne parki, które znajdują się w okolicy to: Park Widzewski, Park Baden-Powella, Park 3 Maja, Palmiarnia Ogrodu Botanicznego.

Do Politechniki Łódzkiej czy Uniwersytetu Łódzkiego dojedziemy w ciągu 10 min. rowerem, a w ciągu 10 min. dotrzemy bez problemu komunikacją miejska do ul. Piotrkowskiej – reprezentacyjnej ulicy w Łodzi i zarazem jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie.  Nie musimy jechać na zakupy samochodem, wystarczy się przejść. Zaledwie kilka minut zajmie nam spacer do Centrum Handlowego Tulipan.
fot. Jakub Zazula
Komunikacja

Blisko centrum miasta i bardzo wygodny dojazd komunikacją miejską w dowolne miejsce w Łodzi. To atut mieszkania w mieście – do pracy można dotrzeć w ciągu kilkunastu minut i to bez samochodu. Osiedle Przy Sarniej zlokalizowano w niedalekiej odległości od jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Łodzi – "skrzyżowania marszałków". Tworzące skrzyżowanie, aleje Rydza-Śmigłego oraz Piłsudskiego łączą wschodnie i południowe dzielnice miasta z Śródmieściem. Jednocześnie okoliczny układ komunikacyjny gwarantuje znakomite połączenia komunikacji publicznej z wszystkimi istotnymi punktami na mapie Łodzi. W pobliżu inwestycji powstaje także centrum biurowo-kulturalne "Monopolis" oraz zespół biurowy "Imagine" – czytamy na stronie dewelopera.

Wszystko pod ręką

To kolejne hasło, które widnieje na stronie dewelopera. Faktycznie, osiedle Przy Sarniej jest zlokalizowane w części miasta wyposażonej w bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Bez problemu znajdziemy w pobliżu szkołę, przedszkole, przychodnię. Zakupy można zrobić w osiedlowych sklepikach, a te większe w centrum handlowym, do którego dojdziemy spacerem w ciągu 6 minut.

Bezpieczeństwo i wygoda

Mieszkania są wyposażone w bezpieczne drzwi o podwyższonym standardzie i odporności na włamania. Duże okna zapewniają doświetlenie wszystkich pokoi, sprzyja też temu dobrze przemyślany układ pomieszczeń. Wysokiej jakości materiały, staranne wykończenie gwarantują wygodę i wiele lat bezproblemowego użytkowania. Przy Sarniej jest osiedlem wygodnym i bezpiecznym. Wszystkie okna na parterze wyposażone są w rolety zewnętrzne, osiedle jest ogrodzone i monitorowane. To zapewnia bezpieczeństwo i wygodę wszystkim mieszkańcom.

REKLAMA
fot. Jakub Zazula
Zielona okolica – osiedle praktycznie otoczone jest parkami, na uczelnię, na zakupy do pracy można dotrzeć w ciągu kilkunastu minut komunikacją miejską lub spacerem. To wszystko sprawia, że mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem.

W sprzedaży są dostępne jeszcze ostatnie lokale, które można kupić.

Z pełną ofertą mieszkań można zapoznać się w ogłoszeniach.

Aktualne zdjęcia osiedla dostępne są w galerii.
REKLAMA