DODAJ

Wrocław: Zaciszny Ołtaszyn – M3 Invest ruszy wkrótce z budową ponad 40 domów [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Zaciszny Ołtaszyn –
Mariusz Bartodziej
2018-11-16 12:21:09
Wrocławski deweloper zrealizuje osiedle przy ulicy Grota-Roweckiego w trzech etapach, do 2021 roku. Pierwsze prace rozpoczną się za kilka miesięcy. Oprócz 42 domów w zabudowie bliźniaczej powstanie jeszcze jeden dom wolno stojący – ma być wizytówką inwestycji.

M3 Invest Sp. z o.o., realizujący m.in. budynek wielorodzinny KarLOVEice, wprowadził do sprzedaży inwestycję Zaciszny Ołtaszyn, przy ul. Grota-Roweckiego 211. Ceny w przedsprzedaży wynoszą od 4,8 tys. do 5,2 tys. zł/mkw.

W pierwszym etapie powstanie 14 domów w zabudowie bliźniaczej w 7 budynkach. Ich budowa rozpocznie się w II kwartale 2019 roku i potrwa 12 miesięcy. Wówczas deweloper chce ruszyć z realizacją drugiego i trzeciego etapu, która zakończy się do II kwartału 2021 roku. W ramach nich utworzy 28 bliźniaków oraz jeden dom wolno stojący o powierzchni 145 mkw. – Będzie wizytówką osiedla – jego premiera  nastąpi niebawem – zapowiada Piotr Jastrzębski, prezes zarządu M3 Invest.

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Domy bliźniacze w trzech wariantach na zamkniętym osiedlu

Domy bliźniacze na Zacisznym Ołtaszynie będą dostępne w trzech wariantach, o powierzchni od 126 do 147,5 mkw. Każdy będzie posiadać ogród z wydzieloną strefą tarasową. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji salon, kuchnię (bądź aneks w salonie), dwie łazienki, pięć sypialni, garderobę i kominek. Do każdego domu zostaną przydzielone dwa miejsca postojowe naziemne oraz jedno w garażu. Ponadto na terenie osiedla będzie dostępnych około 10 miejsc ogólnodostępnych.

Stworzyliśmy dwa standardy wykończenia: deweloperski oraz deweloperski podwyższony. Daliśmy możliwość wyboru, ponieważ zauważymy różne oczekiwania klientów. Dzięki tym standardom, dostępnym na stronie internetowej, pokazujemy idee, która przyświeca naszej działalności, mianowicie indywidualne podejście do klienta – wyjaśnia Piotr Jastrzębski.

Materiały inwestora


Materiały inwestora


Mieszkańcy będą mogli zmieniać układy pomieszczeń według własnych upodobań. Zaciszny Ołtaszyn będzie osiedlem zamkniętym, z ogrodzeniem, furtką i bramą wjazdową.

Na terenie inwestycji znajdzie się dużo zieleni oraz teren rekreacyjny wraz z placem zabaw dostępny dla mieszkańców – mówi Jastrzębski.

Za projekt odpowiada pracownia BCM Architekci Sp. z o.o. Budowę osiedla poprzedziła rozbiórka istniejącej zabudowy, o czym informowaliśmy w czerwcu.

fot. Jakub Zazula


Materiały inwestora


Zmiany przy Grota-Roweckiego

To nie koniec zmian przy ul. Grota-Roweckiego. W marcu donosiliśmy o dwóch innych inwestycjach planowanych przy tej ulicy. Prywatny inwestor otrzymał 5 czerwca pozwolenie na budowę zespołu budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Do tego osiedle szeregówek dołoży firma AGP Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Więcej mieszkań na Ołtaszynie

Mieszkańcy Ołtaszyna mogą spodziewać się zmian również w rejonie ul. Zwycięskiej. W tym tygodniu donosiliśmy, że budynek wielorodzinny na istniejącym parkingu podziemnym chce zrealizować spółka AMW Invest Sp. z o.o., która zajmuje się  zagospodarowywaniem powojskowych terenów.

fot. Mariusz Bartodziej


A na początku miesiąca pisaliśmy, że biurowiec z apartamentami ma stanąć w bezpośrednim sąsiedztwie Rezydencji Ołtaszyn.