DODAJ

Wrocław: Rezydencja Karłowice – nowy apartamentowiec ma wpisać się w historyczny klimat okolicy [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Rezydencja Karłowice –
Mariusz Bartodziej
2019-06-04 07:26:33
G7 Invest ruszy wkrótce z budową przy ulicy Przesmyckiego. Postawi dwupiętrowy budynek z 14 mieszkaniami o metrażach sięgających 112 metrów kwadratowych. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.

Wrocławski deweloper, G7 Invest Sp. z o.o. Sp. k., wprowadził do sprzedaży inwestycję przy ul. Przesmyckiego 9 na Karłowicach. Z budową planuje wystartować jeszcze w tym kwartale. Lokale mają trafić do użytku w IV kwartale 2020 roku.

materiały inwestora


Rezydencja Karłowice to czterokondygnacyjny (w tym jedna podziemna) budynek wielorodzinny z dwiema wydzielonymi klatkami. Znajdzie się w nim 14 apartamentów, z czego większość (11) stanowią mieszkania trzypokojowe o metrażach od 60 do 99 mkw. Ofertę uzupełnią dwa lokale dwu- (41-43 mkw.) i jeden czteropokojowy (112 mkw.). Do wszystkich przynależą balkony lub ogródki. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m. Mieszkańcy mogą liczyć na miejsca postojowe podziemne i naziemne oraz komórki lokatorskie.

Elewację budynku zaprojektowano tak, aby doskonale wpisywała się w historyczny styl otoczenia – przekonuje deweloper. – Zadbano o odpowiedni dobór kolorystyki, wysokiej jakości stolarkę okienną z dużymi przeszkleniami oraz subtelne zdobienia, m.in. szklane daszki i balustrady balkonowe czy zielone tarasy. Każdy element wykończenia będzie współgrał z całością, tworząc harmonijny projekt.

Więcej wizualizacji w galerii.

Mieszkań przybywa

Jedna nowa inwestycja przy ul. Przesmyckiego będzie gotowa jeszcze w tym roku. M3 Invest Sp. z o.o. stawia KarLOVEice, czyli budynek wielorodzinny z przeszło 30 mieszkaniami. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu ubiegłego roku.

fot. Jakub Zazula


Materiały inwestora


Kolejne mieszkania mogą powstać jeszcze przy ul. Potockiego. W styczniu informowaliśmy, że Orange Polska S.A. zamierza sprzedać centralę tuż przy parku. Istnieje możliwość nadbudowy istniejącego budynku.

Orange Polska S.A.