Wrocław: Rezydencja Karłowice – nowy apartamentowiec ma wpisać się w historyczny klimat okolicy źródło: materiały inwestora

Wrocław: Rezydencja Karłowice – nowy apartamentowiec ma wpisać się w historyczny klimat okolicy

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
G7 Invest ruszy wkrótce z budową przy ulicy Przesmyckiego. Postawi dwupiętrowy budynek z 14 mieszkaniami o metrażach sięgających 112 metrów kwadratowych. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.
Wrocławski deweloper, G7 Invest Sp. z o.o. Sp. k., wprowadził do sprzedaży inwestycję przy ul. Przesmyckiego 9 na Karłowicach. Z budową planuje wystartować jeszcze w tym kwartale. Lokale mają trafić do użytku w IV kwartale 2020 roku.
materiały inwestora
Rezydencja Karłowice to czterokondygnacyjny (w tym jedna podziemna) budynek wielorodzinny z dwiema wydzielonymi klatkami. Znajdzie się w nim 14 apartamentów, z czego większość (11) stanowią mieszkania trzypokojowe o metrażach od 60 do 99 mkw. Ofertę uzupełnią dwa lokale dwu- (41-43 mkw.) i jeden czteropokojowy (112 mkw.). Do wszystkich przynależą balkony lub ogródki. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m. Mieszkańcy mogą liczyć na miejsca postojowe podziemne i naziemne oraz komórki lokatorskie.
Elewację budynku zaprojektowano tak, aby doskonale wpisywała się w historyczny styl otoczenia – przekonuje deweloper. – Zadbano o odpowiedni dobór kolorystyki, wysokiej jakości stolarkę okienną z dużymi przeszkleniami oraz subtelne zdobienia, m.in. szklane daszki i balustrady balkonowe czy zielone tarasy. Każdy element wykończenia będzie współgrał z całością, tworząc harmonijny projekt.
Więcej wizualizacji w galerii.

Mieszkań przybywa

REKLAMA
Jedna nowa inwestycja przy ul. Przesmyckiego będzie gotowa jeszcze w tym roku. M3 Invest Sp. z o.o. stawia KarLOVEice, czyli budynek wielorodzinny z przeszło 30 mieszkaniami. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu ubiegłego roku.
fot. Jakub Zazula
Materiały inwestora
Kolejne mieszkania mogą powstać jeszcze przy ul. Potockiego. W styczniu informowaliśmy, że Orange Polska S.A. zamierza sprzedać centralę tuż przy parku. Istnieje możliwość nadbudowy istniejącego budynku.
Orange Polska S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA