Warszawa: Rezydencja Oak Lane Mokotów pomieści dwustumetrowe apartamenty źródło: materiały inwestora

Warszawa: Rezydencja Oak Lane Mokotów pomieści dwustumetrowe apartamenty

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Nowy apartamentowiec powstaje przy ulicy Kieleckiej na Starym Mokotowie. Warszawski deweloper oferuje kilkanaście mieszkań. Powierzchnia najmniejszych wynosi prawie 90 metrów kwadratowych. Inne są nawet dwa razy większe.
MGA 18 Sp. z o.o. Sp. k. (spółka założona przez członka zarządu w The Blue Ocean Investment Group) rozpoczęła w tym kwartale budowę przy ul. Kieleckiej 18 w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Termin oddania do użytku wyznaczyła na IV kw. 2021 roku. Ruszyła też ze sprzedażą inwestycji – prowadzi ją biuro Magnat Select. Za projekt odpowiada stołeczna pracownia Projekt Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Sp. z o.o.
Bryła budynku posiadająca w parterze jedynie przeszklone lobby unosi się na dwóch rzędach betonowych słupów rozstawionych zgodnie z charakterystyką z ciągu Fibonacciego. To oderwanie bryły od ziemi nadaje lekkości i finezji całemu budynkowi – podkreśla deweloper.
materiały inwestora

Na parterze lobby i ogród zen, na piętrach apartamenty

Rezydencja Oak Lane Mokotów to czteropiętrowy apartamentowiec z 11 mieszkaniami: 4 trzy- (87,21-92,93 mkw.), 4 cztero- (127,82 mkw.) i 3 pięciopokojowymi (211,58-220,34 mkw.). We wszystkich w standardzie jest m.in. videodomofon, klimatyzacja oraz rekuperacja. Wnętrza są wysokie na 3 m.
REKLAMA
W lobby znajdzie się recepcja, strefa relaksu oraz miejsce na przesyłki kurierskie. Mieszkańcy będą mieć jeszcze do dyspozycji m.in. ogród zen, stojaki na rowery, a także 16 stanowisk w garażu podziemnym oraz naziemne miejsca postojowe.
Elewację budynku zaprojektowano jako syntezę modernistycznej zabudowy Starego Mokotowa i nowoczesnego budynku apartamentowego o wysokim standardzie – stwierdza inwestor. – Jako materiały wykończeniowe przewiduje się spiek kwarcowy lub impregnowany wapień w kolorze naturalnym szlachetnym oraz dodatki z betonu architektonicznego.
Więcej wizualizacji w galerii.

Mieszkania pod skarpą wiślaną

Nowe apartamenty powstają, od stycznia, także w innej części Mokotowa. Yareal Polska Sp. z o.o. realizuje przy ul. Bergamotki inwestycję Dolina Mokotów. Stworzą ją trzy dwupiętrowe apartamentowce z niemal 100 mieszkaniami o metrażach do 140 mkw. Osiedle powstanie na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu ubiegłego roku.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA