Warszawa: Wilanowska Crescent – Flora Development zbuduje apartamenty na Mokotowie źródło: materiały inwestora

Warszawa: Wilanowska Crescent – Flora Development zbuduje apartamenty na Mokotowie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowa inwestycja powstanie przy zbiegu alei Wilanowskiej i ulicy Puławskiej. Sześciopiętrowy budynek wielorodzinny pomieści ponad 20 mieszkań. Warszawski deweloper oferuje też przestrzeń dla usług.
Flora Development Sp. z o.o. ruszyła ze sprzedażą inwestycji przy al. Wilanowskiej na warszawskim Służewie, w dzielnicy Mokotów. Ceny za dostępne lokale wynoszą 460 000-1 080 000 zł (11 601-15 364 zł/mkw.). Planuje oddać je do użytku w III kwartale 2021 roku. Budowę chce rozpocząć jeszcze w tym kwartale.

Usługi na parterze, mieszkania na piętrach

Wilanowska Crescent to sześciopiętrowy budynek wielorodzinny z 25 apartamentami zlokalizowanymi na piętrach. Są dostępne w układach od jedno- do czteropokojowego, w metrażach 29,94-89,3 mkw. Przynależą do nich tarasy, loggie lub balkony. Za to parter inwestor zaprojektował z myślą o butikach, sklepach i kawiarniach. Zaplanował dwa lokale usługowe o powierzchniach 85,64 oraz 121,25 mkw.
Dostęp do obiektu jest możliwy za pomocą klucza zbliżeniowego. Deweloper przewidział monitoring, windy oraz energooszczędne oświetlenie, a na części elewacji – pnącza. Mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca postojowe dla rowerów, a także garaż podziemny.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Blok z siłownią na dachu

Na Służew postawił w ostatnim czasie także m.in. Kalter Sp. z o.o. Realizuje inwestycję Smyczkowa 21. To sześciopiętrowy budynek wielorodzinny z ponad 30 mieszkaniami o metrażach do niespełna 70 mkw. Część z nich można podzielić na dwa niezależne lokale. Deweloper zaplanował na parterze część usługową, a na ostatniej kondygnacji siłownię plenerową wśród zieleni. Więcej o tym projekcie pisaliśmy w kwietniu.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora

Komentarze (2)

Napisz komentarz
***(gość)
UWAGA!!!!! osoba podająca się za "redaktora" redaktorkowalewski@gmail.com to w rzecywistości detektyw wynajęty na zlecenie spółki powiązanej z deweloperem tej inwestycji. To prowokacja!!!!!!!
redaktor(gość)
Witam, bardzo ciekawa inwestycja i bardzo ciekawy deweloper. Czy ma ktoś wiedzę na temat tego dewelopera ? widziałem ciekawe komentarze ale widzę, że zostały one usunięte. :(  jeśli ktoś ma ciekawe info proszę o kontakt redaktorkowalewski@gmail.com
REKLAMA