Wrocław: KarLOVEice – M3 Invest buduje na Karłowicach mieszkania z dużymi tarasami źródło: Materiały inwestora

Wrocław: KarLOVEice – M3 Invest buduje na Karłowicach mieszkania z dużymi tarasami

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Prace nad budynkiem wielorodzinnym przy ulicy Przesmyckiego ruszą w najbliższych miesiącach. W ramach inwestycji powstanie prawie 40 mieszkań. Będą gotowe po roku.
O tym przedsięwzięciu i sprzedaży miejskich działek informowaliśmy w marcu.
Wrocławski deweloper M3 Invest Sp. z o.o. otrzymał 20 czerwca pozwolenie na budowę przy ul. Przesmyckiego 32 i 36 budynku wielorodzinnego o kubaturze 10 tys. metrów sześciennych. Inwestycja zajmie obszar o powierzchni blisko 2 tys. mkw. Projekt przygotowała pracownia Miler Studio Architektoniczne.
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Prawie 40 mieszkań w kameralnej zabudowie

Karłowice są miejscem wyjątkowym, z piękną historią miasta, dogodnym dojazdem do centrum oraz mało intensywną zabudową – mówi nam Piotr Jastrzębski, prezes zarządu M3 Invest.
Wybudują czterokondygnacyjny budynek o wysokości do 13 m i łącznej powierzchni użytkowej 1650 mkw.Kameralny, nieduży, wpisujący się w charakter miejsca – ocenia Piotr Jastrzębski.
Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
W obiekcie znajdzie się 35 mieszkań o metrażach od 28 do ponad 70 mkw., z przestronnymi tarasami bądź ogrodami. Mieszkańcy będą mieli do użytku 42 miejsca parkingowe25 w garażu podziemnym, 14 naziemnych, w tym 4 zamykane, oraz 3 dla osób z niepełnosprawnościami. Deweloper zaplanował na terenie inwestycji dużo zieleni i ozdobnych krzewów. – Podobnie jak wyglądają Karłowice – stwierdza Jastrzębski.
KarLOVEice trafiły do sprzedaży w tym tygodniu. Prace budowlane mają ruszyć w III kwartale 2018 roku i potrwają rok.
Materiały inwestora
Materiały inwestora
M3 Invest planuje także budowę prawie 50 domów na Ołtaszynie, o czym informowaliśmy w czerwcu.

Nie tylko nowe mieszkania, ale i sklepy

Na Karłowicach przybędzie nie tylko mieszkań, ale i dużych powierzchni sprzedażowych. Mieszkańcy mogą spodziewać się niedługo rozpoczęcia budowy Kauflandu. Teren należy do sieci już od dłuższego czasu. O szczegółach pisaliśmy także w marcu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA