Dni Otwarte na Dobrym Osiedlu

Dni Otwarte na Dobrym Osiedlu

Wrocław
REKLAMA

Na wrocławskim Zakrzowie dobiega końca budowa Dobrego Osiedla, nowej inwestycji firmy Rafin. W najbliższy weekend – 20 i 21 kwietnia – deweloper organizuje na osiedlu Dni Otwarte, podczas których będzie można obejrzeć gotowe lokale, uzyskać niezbędne informacje i skorzystać ze specjalnej promocji.

 

Dobre Osiedle to doskonała propozycja dla młodych małżeństw czy absolwentów, którzy chcieliby mieć już własne mieszkanie, ale nie dysponują dużym budżetem. W dniach 20 i 21 kwietnia 2013 r. firma Rafin zaprasza na Dni Otwarte na osiedlu (ul. Zatorska 61, budynek Z1). W godzinach 10.00 – 15.00 będzie można obejrzeć wiele gotowych mieszkań, o zróżnicowanych, funkcjonalnych rozkładach, które oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

REKLAMA

Podczas Dni Otwartych będzie można także uzyskać wszelkie niezbędne informacje i zarezerwować wybrany lokal. Dla uczestników przygotowane zostaną także liczne promocje, w tym komórki lokatorskie do mieszkań gratis oraz rabat 30% na miejsca parkingowe.

 

Na Dobrym Osiedlu, w dwóch budynkach, powstanie łącznie 116 mieszkań, a także parking podziemny. Oprócz ceny inwestycja wyróżnia się także korzystną lokalizacją i kameralnym charakterem. Sąsiedztwo Lasu Zakrzowskiego oraz ścieżki rowerowe i spacerowe zapewniają liczne możliwości aktywnego wypoczynku, a bliskość Centrum Handlowego Korona umożliwia zrobienie rodzinnych zakupów. W pobliżu znajduje się również szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia oraz sklepy samoobsługowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA