Dni Otwarte Domu Development

Dni Otwarte Domu Development

Wrocław
these_eyes
these_eyes
REKLAMA
Poszukujący swojego nowego lokum szukają rożnych metod na jak najdogłębniejsze poznanie dostępnych dla nich ofert. Najczęściej zaczyna się od wyszukania kilku inwestycji w internecie lub zapamiętaniu tytułu billboardu reklamowego.

Następnie powinna nastąpić faza bezpośredniego poznania wybranych przez nas inwestycji, a taką możliwość otrzymujemy biorąc udział w różnych wydarzeniach przygotowanych na terenach nowych inwestycji.

 

W związku z tym Dom Development w dniach 17-18 maja w godz 10-16 organizuje dla wszystkich zainteresowanych swoimi ofertami Dni Otwarte. Odbędą się one na terenie realizowanego właśnie osiedla Aura – na ulicy Iwaszkiewicza (boczna ul. Grota- Roweckiego) we Wrocławiu – Wojszyce.

 

Główną atrakcją, a jednocześnie powodem organizacji tych dni otwartych jest start sprzedaży mieszkań w dwóch nowych inwestycjach tego dewelopera. Pierwsza z nich to wspomniane już, goszczące całe wydarzenie, osiedle Aura. Planowana jest budowa 186 mieszkań w I etapie budowy. Docelowo na osiedlu znajdzie się 350 mieszkań, od kawalerek, aż po mieszkania pięciopokojowe w niskiej, dwu i trzypiętrowej zabudowie.

REKLAMA

 

Drugą inwestycją, której sprzedaż rozpocznie się również podczas Dni Otwartych będzie Aleja Piastów. Na terenie dzielnicy Fabryczna – Oporów, na al. Piastów 2 do sprzedaży oddanych będzie 171 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach – od kawalerek, do mieszkań czteropokojowych. Osiedle będzie strzeżone i ogrodzone, a do dyspozycji mieszkańców będzie strefa wypoczynkowa oraz plac zabaw dla dzieci.

 

Podczas Dni Otwartych, po przejrzeniu oferty mieszkaniowej, będziemy meli możliwość skorzystania z porad Doradcy Finansowego i Architekta Wnętrz. Dla najmłodszych przewidziane są gry oraz zabawy, a dodatkowo czas ma uprzyjemniać muzyka grana na żywo i specjalnie przygotowany na ta okazję catering.

 

Dla wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić Dni Otwarte deweloper przygotował oferty specjalne związane z zakupem mieszkań. Dodatkową atrakcją będzie również możliwość wygrania wartościowych bonów na zakup sprzętu sportowego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA