"Dobre Osiedle"

"Dobre Osiedle"

REKLAMA

O inwestycji "Dobre Osiedle"

Wszystkie mieszkania na Dobrym Osiedlu zostały sprzedane.
Dobre Osiedle to wyjątkowa inwestycja firmy Rafin Developer, położona w pobliżu Lasku Zakrzowskiego. Otoczenie rozległych terenów zielonych, z licznymi trasami rowerowymi i spacerowymi to idealne miejsce dla osób szukających mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. W okolicy znajdziemy też liczne sklepy i punkty usługowe, w tym Centrum Handlowe Korona, wraz z kinem Cinema City.
Osiedle składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, w których przygotowaliśmy 116 nowych 2-3pokojowych mieszkań z tarasami, balkonami i ogródkami. Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały sprzedane. W budynkach zamontowano nowoczesne cichobieżne windy marki Kone. Do dyspozycji mieszkańców jest również podziemny parking (również dla aut z instalacjami LPG), z podjazdem zabezpieczonym przed oblodzeniem.
Dobre Osiedle jest również bardzo dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia. Dzięki łącznikowi AOW w Długołęce również możemy dotrzeć do każdego zakątka miasta. Osoby nieposiadające samochodów, mogą skorzystać z regularnie kursujących autobusów komunikacji miejskiej.
Napisz komentarz
Rafin Developer Sp. z o.o. Sp. k.
Rafin Developer Sp. z o.o. Sp. k.
Rafin Developer Sp. z o.o. Sp. k.
Rafin Developer Sp. z o.o. Sp. k.


Rafin%20-%20Promocja%20Targowa%20pop.jpg
Orzech
ZDJĘCIA z 6.09.2014 r :

http://wroclaw.fotopolska.eu/590654,foto.html?p=277

http://wroclaw.fotopolska.eu/590604,foto.html?p=277

http://wroclaw.fotopolska.eu/590607,foto.html?p=277
Orzech
http://otowroclaw.com/otodeveloperzy_news.php?id=85963
REKLAMA