Metikam rozbuduje swoją fabrykę w Żarowie na Dolnym Śląskuźródło: pixabay.com

Metikam rozbuduje swoją fabrykę w Żarowie na Dolnym Śląsku

Orzech
Orzech
REKLAMA
Następna polska firma zdecydowała się na rozwój na Dolnym Śląsku w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem chodzi o firmę Metikam. Inwestor otrzymał od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" (WSSE) decyzję o wsparciu swojego projektu.
Metikam sp. z o.o. sp. k. zrealizuje w Żarowie na Dolnym Śląsku nową inwestycję o wartości 9,7 milionów złotych. W ramach przedsięwzięcia firma wybuduje nową halę produkcyjną i zakupi maszyny, dzięki czemu przedsiębiorstwo zwiększy zdolności produkcyjne istniejącego zakładu. 
REKLAMA
Firma Metikam sp. z o.o. sp. k. należy do Metikam Group i specjalizuje się w obróbce metali, stali i aluminium oraz wytwarzaniu wysokiej klasy komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego i budowlanego
Dzięki poczynionym inwestycjom firma wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy CNC światowych liderów takich jak: Trumpf, Bystronic, Doosan, Panasonic, Fanuc, Esab, Fronius.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
delektować(gość)
Zacznijmy od tego że aluminium samo w sobie nie jest metalem..  jak ktoś się wypowiada to powinien się znać na tym a nie się wypowiadać
REKLAMA