Niemiecki Novoferm Door rozbuduje swoją fabrykę w Nowogrodźcu-Wykrotach

Niemiecki Novoferm Door rozbuduje swoją fabrykę w Nowogrodźcu-Wykrotach

Dolny Śląsk
Orzech
Orzech
REKLAMA
Niemiecki producent i dostawca drzwi garażowych, ościeżnic i napędów do budownictwa prywatnego, komercyjnego i przemysłowego Novoferm Door zdecydował się na rozbudowę swojej polskiej fabryki zlokalizowanej na Dolnym Śląsku w Nowogrodźcu-Wykrotach. Inwestor wybuduje nową halę produkcyjną wraz z zapleczem socjalnym o kubaturze 27263 m3.
Fabryka zlokalizowana jest na terenie podstrefy Wykroty Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości (KSSEMP). Novoferm Door otrzymał nowe zezwolenie 18 maja 2016 r., a pod koniec października złożył wniosek o pozwolenie na budowę.
REKLAMA

O inwestorze:

Firma Novoferm powstała w 1955 roku. Obecnie zatrudnia ponad 2000 pracowników i jest jednym z największych dostawców drzwi, bram garażowych, ościeżnic i napędów do budownictwa prywatnego, komercyjnego i przemysłowego. Zakłady produkcyjne znajdują się w Europie Zachodniej i Azji a produkty docierają do wielu krajów na całym świecie.Od października 2003 roku Novoferm Door należy do japońskiej grupy Sanwa Shutter.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA