Niemiecki UZIN rozbuduje fabrykę w Legnicy

Niemiecki UZIN rozbuduje fabrykę w Legnicy

Dolny Śląsk
Orzech
Orzech
REKLAMA
UZIN planuje właśnie kolejną rozbudowę swojej fabryki w Legnicy. W planach firma ma zwiększenie oferty produktów, a także zwiększenie wolumenu ich sprzedaży. W tym celu UZIN rozbuduje istniejącą infrastrukturę w podstrefie Legnica m.in. poprzez rozbudowę hali magazynowej, zakup niezbędnego wyposażenia oraz rozbudowę powierzchni biurowej. 
W 1996 roku firma UZIN rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim. Od 2000 roku w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (podstrefa Legnica) funkcjonuje zakład produkcyjny dostarczający produkty sypkie tj: masy szpachlowe na rynki Europy Środkowej i Wschodniej. Firma UZIN Polska niebawem rozpocznie rozbudowę swojego zakładu, co wiążę się z tworzeniem nowych miejsc pracy. 
REKLAMA
Zakład produkcyjny w Legnicy jest bardzo wysoko oceniany przez właścicieli i należy do najlepszych spółek w koncernie. Kolejna rozbudowa potwierdza silną pozycję dolnośląskiej fabryki w strukturze całego koncernu. Pierwotne deklaracje odnośnie wielkości zainwestowanego kapitału w Legnicy, jak i ilości miejsc pracy już dawno zostały przekroczone, a z roku na rok legnicka fabryka osiąga coraz lepsze wyniki finansowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA