Velux Polska wprowadzi się do kompleksu The Park Warsaw

Velux Polska wprowadzi się do kompleksu The Park Warsaw

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Biuro handlowe spółki Velux Polska, należące do duńskiego holdingu VKR, będącego wiodącym producentem i eksporterem okien w Polsce, wprowadzi się z końcem maja br. do budynku B2 w kompleksie The Park Warsaw.
Firma zajmie prawie 1 700 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na pierwszym piętrze. Eksperci z JLL reprezentowali Velux Polska w procesie poszukiwania siedziby i negocjowania warunków umowy najmu.
Jarosław Obszarski, Dyrektor Finansowy Velux Polska, komentuje: „O wyborze kompleksu The Park Warsaw na siedzibę naszej spółki handlowej zdecydował jego reprezentacyjny charakter oraz dogodna lokalizacja. Istotne były także elastyczność aranżacji i wysoki standard wykończenia powierzchni biurowej, którą możemy zaadaptować do naszych indywidualnych potrzeb”.
REKLAMA
Kampus biurowy The Park Warsaw zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy Włochy, w pobliżu skrzyżowania Alei Krakowskiej i ulicy Łopuszańskiej – głównych dróg wyjazdowych z Warszawy. Kompleks oferuje doskonałe połączenie samochodem lub transportem publicznym z centrum oraz innymi częściami miasta. W ramach The Park Warsaw powstanie docelowo dziesięć najwyższej jakości budynków biurowych klasy A, o łącznej powierzchni na wynajem sięgającej 110 000 mkw. Dla komfortu najemców na terenie kompleksu przewidziano uruchomienie licznych restauracji, kawiarni, punktów handlowo-usługowych, klubu fitness czy przedszkola.
Bartosz Prytuła, Head of Office Development and Leasing w White Star Real Estate, dodaje: „Cieszymy się, że firma Velux Polska dołączyła do grona najemców The Park Warsaw, wśród których znajduje się już wiele znanych międzynarodowych i polskich firm. Jako deweloper oraz zarządca kompleksu dokładamy wszelkich starań, by tworzyć przyjazne środowisko pracy, a skala projektu pozwalająca najemcom na ekspansję stanowi ważny atut dla firm decydujących się otworzyć swoje biuro w The Park Warsaw. Kolejne umowy najmu są dowodem na to, że The Park Warsaw jest jednym z wiodących kampusów biurowych w Warszawie”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA