obserwuj
18
3
5
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 742186 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 742186 PLN
powierzchnia
50,00 m2
cena
742 186,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
14 843,72 zł/m2
piętro
1
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 742186 PLN3 pokoi Oferta nr: 45457385

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Warszawska 58A w inwestycji Warszawska 58A
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 742186  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 742186 PLN w inwestycji Warszawska 58A