| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 1173462 PLN | 82 m2 | 1 | - | 1 173 462,00 zł 14 310,51 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 1190664 PLN | 82 m2 | 2 | - | 1 190 664,00 zł 14 520,29 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 738497 PLN | 51 m2 | parter | - | 738 497,00 zł 14 480,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 742186 PLN | 50 m2 | 1 | - | 742 186,00 zł 14 843,72 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 753824 PLN | 52 m2 | parter | - | 753 824,00 zł 14 496,62 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 756104 PLN | 51 m2 | 1 | - | 756 104,00 zł 14 825,57 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 765225 PLN | 52 m2 | 2 | - | 765 225,00 zł 14 715,87 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 815130 PLN | 56 m2 | 1 | - | 815 130,00 zł 14 555,89 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 829061 PLN | 56 m2 | 2 | - | 829 061,00 zł 14 804,66 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 836025 PLN | 56 m2 | 3 | - | 836 025,00 zł 14 929,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 844004 PLN | 57 m2 | 2 | - | 844 004,00 zł 14 807,09 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 851651 PLN | 58 m2 | 1 | - | 851 651,00 zł 14 683,64 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 861416 PLN | 58 m2 | 2 | - | 861 416,00 zł 14 852,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 900879 PLN | 62 m2 | parter | - | 900 879,00 zł 14 530,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 959466 PLN | 66 m2 | 1 | - | 959 466,00 zł 14 537,36 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 984727 PLN | 66 m2 | parter | - | 984 727,00 zł 14 920,11 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 986675 PLN | 68 m2 | 1 | - | 986 675,00 zł 14 509,93 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 995325 PLN | 67 m2 | 3 | - | 995 325,00 zł 14 855,60 zł/m2 | |