obserwuj
18
3
5
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 815130 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 815130 PLN
powierzchnia
56,00 m2
cena
815 130,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
14 555,89 zł/m2
piętro
1
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 815130 PLN3 pokoi Oferta nr: 45457389

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Warszawska 58A w inwestycji Warszawska 58A
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 815130  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 815130 PLN w inwestycji Warszawska 58A